زمان پخش فصل پنجم سریال BoJack Horseman

[ad id='39844']

[quote]سریال BoJack Horseman داستان اسبی انسان‌نما به نام بوجک هورسمن را روایت می‌کند که در گذشته ستاره برنامه سیتکام محبوبی به نام Horsin’ Around بوده است،[/quote]

، این شبکه محبوب استریم تاریخ انتشار فصل پنجم این سریال انیمیشنی را تایید و اعلام کرده است. شبکه نت فلیکس در یک گفتگوی توییتری نمادین و تبلیغاتی با شخصیت بوجک هورسمن اعلام کرد که فصل پنجم سریال BoJack Horseman در تاریخ ۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸ (۲۳ شهریور ۱۳۹۷) از این شبکه منتشر خواهد شد.  نتفلیکس هفته گذشته اعلام کرده بود که فصل دوم سریال Ozark (اوزارک) در تاریخ ۳۱ آگوست امسال (۹ شهریور) منتشر خواهد شد.

سریال BoJack Horseman داستان اسبی انسان‌نما به نام بوجک هورسمن را روایت می‌کند که در گذشته ستاره برنامه سیتکام محبوبی به نام Horsin’ Around بوده است، اما هجده سال پس از کنسل شدن سریال را به بطالت و بیهودگی گذرانده است. کار ساخت و تولید سریال BoJack Horseman بر عهده رافائل باب واکسبرگ است. همچنین انتظار می‌رود که فصل پنجم سریال BoJack Horseman مانند چهار فصل گذشته در ۱۲ قسمت ۲۵ دقیقه‌ای تولید و منتشر شود. ویل آرنت در نقش بوجک هورسمن، ایمی سداریس در نقش شاهزاده کارولین، الیسون بری در نقش دایان نگوین، پل اف. تامپکینز در نقش آقای کره بادام زمینی و آرون پال در نقش تاد چاوز، از جمله بازیگرانی هستند که به عنوان صداپیشه در سریال BoJack Horseman حضور دارند و به صداپیشگی می‌پردازند و قرار است در فصل پنجم این سریال نیز حضور داشته باشند. 

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *