مصاحبه جنجالی حمید استیلی با شبکه من و تو

[ad id='39844']

[quote]با توجه به حضور هفته پیش حمید استیلی در شبکه ۵، مگر در این یک هفته چه اتفاقی افتاده است که ممنوع التصویر شده باشد؟[/quote]

روز گذشته شایعه ممنوع التصویری حمید استیلی بازیکن اسبق باشگاه پرسپولیس و تیم ملی به دلیل مصاحبه با یک شبکه ماهواره‌ای در خارج از استادیوم سن پطرزبورگ روسیه در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

این شایعه در حالی منتشر شد که مصاحبه استیلی در تاریخ ۲۵ خرداد(پس از برد ایران برابر مراکش) انجام شد اما استیلی ۲ هفته بعد (۱۳۹۷/۰۴/۰۹) در برنامه جمعه شب «ورزشگاه» شبکه ۵ حضور پیدا کرد.

همچنین مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی به خبر ممنوع التصویری حمید استیلی عنوان کرد: رسانه ملی هیچکس را رأسا ممنوع التصویر نمی‌کند بلکه ممنوع التصویری افراد از طریق مراجع قانونی، امنیتی و قضایی اعلام می‌گردد. تاکنون هیچ مطلبی درباره ممنوع التصویری حمید استیلی به صداوسیما اعلام نشده است.

وی افزود: با توجه به حضور هفته پیش حمید استیلی در شبکه ۵، مگر در این یک هفته چه اتفاقی افتاده است که ممنوع التصویر شده باشد؟

برخی رسانه‌ها روز گذشته مدعی شدند از برگزارکنندگان مراسم جشن تجلیل از قهرمانان شهرداری منطقه ۱۶ (نازی آباد) خواسته شده بود به دلیل پخش زنده تلویزیونی مراسم و ممنوع التصویری حمید استیلی از او در این مراسم دعوت به عمل نیاورند.

 هفته پیش نیز برخی کاربران شایعه ممنوع التصویری علی انصاریان و مجید یاسر را مطرح کرده بودند.

در سال ۹۴ نیز در زمان حضور سالار عقیلی در یکی از شبکه های ماهواره ای، شایعه ممنوع التوصویری این خواننده مطرح شده بود.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *