تصاویر جدید فیلم The Predator 2018

[ad id='39844']

[quote]آخرین بخشی که از فیلم The Predator حذف شده، یک صحنه بوده است که به سه فیلم اصلی قبلی مجموعه فیلم Predator اشاره می‌کند [/quote]

اطلاعات جدیدی از فیلمبرداری دوباره این فیلم منتشر شده است. طبق اطلاعاتی که به‌تازگی وب‌سایت AVP Galaxy از فیلمبرداری دوباره این فیلم به اشتراک گذاشته، به‌نظر می‌رسد که تغییرات بسیار و گسترده‌ای در بخش سوم و پایانی فیلم The Predator ایجاد شده است.

در این بخش قرار بود شاهد رفتار دوستانه پرداتورها باشیم که این صحنه کاملا حذف شده است. همچنین قرار بود در این بخش نظاره‌گر صحنه‌های مرگ شخصیت‌های اصلی و مهم فیلم The Predator نیز باشیم که همه این صحنه‌ها یا حذف شده یا کاملا تغییر کرده‌اند. نبرد نهایی فیلم با التیمیت پرداتور در جنگل نزدیک به مدرسه و در طول شب خواهد بود که این صحنه را در آخرین تریلر این فیلم نیز مشاهده کرده بودیم. بدون اینکه اسپویل زیادی از این صحنه کنیم، ظاهرا التیمیت پرداتور فرصتی را در اختیار شخصیت‌های اصلی داستان قرار می‌دهد تا از محیط فرار کنند و سپس آن‌ها را یک به یک شکار کند تا به شکارچی و بهترین جنگجو تبدیل شود.

در پایان این گزارش عنوان شده که آخرین بخشی که از فیلم The Predator حذف شده، یک صحنه بوده است که به سه فیلم اصلی قبلی مجموعه فیلم Predator اشاره می‌کند که این اشاره شامل دو قسمت ضعیف و فرعی فیلم Alien vs. Predator (بیگانه علیه پرداتور) نیز می‌شود که در این صحنه از فیلم، شخصیت لکس با بازی سنا لیثن، در کنار کتیبه شهر هانتر از فیلم Predator 2 (پرداتور ۲) و شخصیت کیسی با بازی الیویا مان، نمایش داده می‌شود که علاوه بر اشاره به دو قسمت اول فیلم Predator، شامل چند اشاره کوچک به فیلم Predators (پرداتورها) محصول سال ۲۰۱۰ نیز می‌شود.

 

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *