دلیل ممنوع الخروج شدن مرحوم هادی نوروزی

[ad id='39844']

[quote]
پدر مرحوم نوروزی نیز تأکید داشته بهتر است فرزند مرحومش را ممنوع‌الخروج کنند زیرا باشگاه بابت پولی که پس از دو سال و نیم پرداخت کرده، نامه پرداختی را به اداره مالیات فرستاده و خانواده نوروزی نیز توان پرداخت این بدهی در زمان کوتاه را ندارند.[/quote]

 

هادی نوروزی، کاپیتان فقید پرسپولیسی‌ها بامداد ۹ مهر ۱۳۹۴ بر اثر سکته قلبی، دنیا را به‌درود گفت و فوت کرد. او در فصل پانزدهم، در حالی که برای تمدید قرارداد با باشگاه، یک میلیارد تومان را بخشیده بود، نتوانست با پرسپولیسی‌ها، فصل را ادامه بدهد و قبل از شروع هفته هشتم، فوت کرد. در آن زمان، این بازیکن طلب زیادی از باشگاه داشت که بخشی از آن بابت کسورات کم شد و بخشی دیگر در چند قسط به خانواده اش پرداخت شد که البته هنوز هم بخشی از این پول باقی مانده است.

آخرین بخش پرداخت مالی باشگاه به خانواده مرحوم نوروزی، رقم ۲۲۵ میلیون تومان بود که ۸ ماه قبل واریز شد و عجیب اینکه بابت این رقم، اداره مالیات، نامه‌ای به منزل نوروزی ارسال کرده و خواستار دریافت مالیات بر درآمد آن شده است. در نامه مذکور آمده در صورتی که نوروزی این رقم را پرداخت نکند، ممنوع‌الخروج خواهد شد!

پدر مرحوم نوروزی نیز تأکید داشته بهتر است فرزند مرحومش را ممنوع‌الخروج کنند زیرا باشگاه بابت پولی که پس از دو سال و نیم پرداخت کرده، نامه پرداختی را به اداره مالیات فرستاده و خانواده نوروزی نیز توان پرداخت این بدهی در زمان کوتاه را ندارند.

 یکی از اعضای خانواده نوروزی در این باره گفت: «دل‌مان می‌گیرد وقتی می‌شنویم پس از مرگ داویده آستوری، باشگاه فیورنتینا تمام مطالبات این بازیکن را پرداخت کرد و این ریسک را پذیرفت که قراردادی طولانی با خانواده آستوری منعقد کند تا به حمایت از آن‌ها بپردازد و سالانه مبلغی در اختیار خانواده‌شان قرار بگیرد، اما در ایران، وقتی هادی فوت کرد، مدیران باشگاه بار‌ها قول دادند، اما زیر همه قول‌های‌شان زدند. حالا هم بخشی کوچک از مطالبات هادی را با این همه تأخیر پرداخت کردند و نامه اش را به مالیات فرستادند تا هادی نوروزی ممنوع‌الخروج شود. واقعاً برای باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس سخت بود که این مالیات را بپردازد؟»

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *