واکنش منتقدان به فیلم The Girl in the Spider’s Web

[ad id='39844']

[quote]دراین پست به واکنش منتقدان مجلات سینمایی مشهور به فیلم The Girl in the Spider’s Web می پردازیم[/quote]

 

 

ولیور جونز | آبزرور

۸۸ از ۱۰۰

نمی‌توان گفت که این فیلم، قسمت ارزشمندی در مجموعه‌ای که دیوید فینچر قسمت اول تحسین شده‌ی آن یعنی فیلم The Girl with the Dragon Tattoo (دختری با خالکوبی اژدها) را ساخته، است. آنها می‌گویند که این اثر یک «بازسازی ملایم» است اما هیچگونه ملایمتی در آن وجود ندارد. از طرف دیگر فیلم دختری در تار عنکبوت را می‌توان یک فیلم بتمن با کیفیت بالا دانست. همچنین اگر بخواهیم نکته‌ی مثبتی در رابطه با این اثر بگوییم، می‌توان گفت که از چند قسمت آخر سری فیلم Bourne عملکرد بهتری دارد.

جیم وجوودا | آی جی ان

۷۰ از ۱۰۰

به طور کلی می‌توان گفت فیلم The Girl in the Spider’s Web اساسا شخصیت لیسبت سالاندر را تغییر داده و او را دست کاری و تبدیل به یک ابرقهرمان کرده است.

الکس گاد فری | امپایر

۶۰ از ۱۰۰

یک اثر بازسازی شده‌ی نسبتا تاثیرگذار! این فیلم هر کاری را که شما از آن انتظار دارید، انجام می‌دهد اما به طور کلی، یک فضاحت و سرافکندگی واقعی است.

ریچارد روپر | شیکاگو سان تایمز

۵۰ از ۱۰۰

زمانی که شما فیلم دختری در تار عنکبوت را تماشا می‌کنید، تا حد زیادی این حس به شما القا می‌شود که این فیلم، یک اثر ابرقهرمانی است و لیسبت هم در واقع همان نقش بت گرل را ایفا می‌کند.

آلیسون شومیکر | کانسیکوئنس آو ساوند

۴۲ از ۱۰۰

از آنجایی که کلر فوی در این فیلم ایفای نقش کرده است، نمی‌توان به طور کلی فیلم The Girl in the Spider’s Web را یک اتلاف وقت فوق‌العاده زیاد دانست؛ بلکه تا حد متوسطی وقت بیننده را تلف می‌کند و برخی از بینندگان را خسته.

پیتر سوبشینسکی | RogerEbert.com

۳۸ از ۱۰۰

بدترین چیزی که در رابطه با فیلم دختری در تار عنکبوت وجود دارد (چیزی که به احتمال زیاد، اکثریت طرفداران این مجموعه را عصبانی خواهد کرد)، این است که این اثر با از بین بردن جنبه‌های خاص شخصیت اصلی داستان، تا حد زیادی به او خیانت کرده است؛ جنبه‌هایی که او را فوق‌العاده جذاب و شگفت‌انگیز می‌کرد.

مانولا دارگیس | نیویورک تایمز

۳۰ از ۱۰۰

فده آلوارز به‌شدت تلاش کرده تا با استفاده از تعقیب و گریزها، فرارهای خطرناک، نجات یافتن‌های دراماتیک، لباس‌های خاص و نمایش بیشتر شخصیت‌های زن، به اثر خود شور و نشاط ببخشد. اما در کل همه چیز آزاردهنده است و حتی برخی اوقات هم خنده‌دار می‌شود.

میک لاسل | سان فرانسیسکو کرونیکل

۲۵ از ۱۰۰

رونی مارا و نومی راپاس که در گذشته نقش شخصیت اصلی این داستان را ایفا کرده بودند، تا حد زیادی عجیب و غریب به نظر می‌رسیدند. این عجیب بودن آنها، به خاطر پنهان کردن یک سری چیزها بود؛ در صورتی که کلر فوی هیچ چیزی را پنهان نمی‌کند.

جو مورگنسترن | وال استریت ژورنال

۰ از ۱۰۰

ستاره‌های این اثر، از همان ابتدا در جایگاه‌های اشتباهی چیده شده‌اند. خانم فوی در این فیلم آشفته هیچ جذابیتی ندارد؛ در صورتی که اگر کارگردان متفاوتی وجود داشت که در یک صحنه‌ی فیلمبرداری متفاوت، فیلمنامه‌ی متفاوتی را می‌ساخت، او می‌توانست همه ما را شگفت‌زده کند.

 

لطفا نظرات خود را درباره این فیلم با مجله اینترنتی سیمرغ پلاس در میان بگذارید

 

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *