نقدها و نمرات فیلم ترسناک اتاق فرار (Escape Room)

[ad id='39844']

[quote]واکنش منتقدان مجلات و وب سایت های مشهور سینمایی به فیلم ترسناک اتاق فرار[/quote]

 

 

ویلیام بیبیانی | TheWrap

۷۲ از ۱۰۰

داستان این فیلم درباره اتاق‌های فراری است که به معنای واقعی کلمه شما را می‌کُشد. اگر دوست دارید که چنین فرضیه‌ای را باور کنید و داستانی با این موضوع ببینید، فیلم اتاق فرار بهترین اثری خواهد بود که شما در این زمینه می‌توانید پیدا کنید.

روزی نایت | آی جی ان

۶۵ از ۱۰۰

اگر شما تا به امروز یکی از قسمت‌های سری فیلم Saw (اره) را تماشا کردیده‌اید و دوست دارید که اثری با خون و خونریزی کمتر و البته معماهای بیشتری برای حل کردن تماشا کنید، می‌توان گفت که قطعا از فیلم اتاق فرار که صحنه‌های سرگرم کننده زیادی دارد، لذت خواهید برد.

درو لیزر | فیلادلفیا دیلی نیوز

۵۰ از ۱۰۰

شاید در ابتدا تصور کنید که این فیلم، ارزش این را دارد که حتی دو بار آن را تماشا کنید و به اصطلاح قابل بازیافت باشد اما کمی که جلوتر می‌رود، متوجه می‌شوید که کاملا یک بار مصرف است.

لیندزی بر | اسوشیتد پرس

۵۰ از ۱۰۰

متاسفانه فیلمسازان تا آنجایی پیش نرفتند که مخاطب را هم به این بازی بکشانند و او را هم درگیر کنند. در بخش زیادی از آن، شما فقط در حال تماشای شخصیت‌ها که مدام به دنبال کلیدها می‌گردند، هستید و به نوعی انگار به هر کدام از آن‌ها الهام می‌شود. به همین دلیل زمانی که آن‌ها به اتاق پنجم می‌رسند، داستان دیگر آن جذابیت ابتدایی را ندارد و کاملا قابل درک است که علاقه‌ی شما نسبت به تماشای ادامه این فیلم، کاهش پیدا کند.

کری لنجل | آریزونا ریپابلیک

۴۰ از ۱۰۰

در کل حداقل می‌توان گفت که این فیلم بد و سرگرم کننده است نه بد و خسته کننده.

دیوید فیر | رولینگ استون

۴۰ از ۱۰۰

بهترین چیزی که شما می‌توانید در رابطه با فیلم اتاق فرار بگویید این است که در اکثر مواقع، اصلا لازم نیست تا حد زیادی تلاش کنید که به دنبال علامت خروج بگردید؛ زیرا مدام جلوی چشم خواهد بود.

جانی اولکسینسکی | نیویورک پست

۳۸ از ۱۰۰

اینکه بیننده از سازنده توقع داشته باشد که یک اثر هیجان‌انگیز این‌چنینی ترسناک و تکان دهنده باشد، اصلا انتظار بیش از حد و زیادی نیست. می‌توان گفت که این فیلم بین قابل پیشبینی بودن و پوچ بودن مدام می‌چرخد.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *