سلبریتی ها در اکران های خصوصی یونیفورم می پوشند

[ad id='39844']

[quote]سعود نجفی درباره پوشش بازیگران و تهیه دستورالعملی برای حضور آن‌ها با پوشش مناسب در مراسم‌های هنری و سینمایی و تلویزیونی توضیحاتی داد.[/quote]

 

به گزارش خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، مسعود نجفی مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی در پاسخ به این سوال که آیا سازمان سینمایی تا به امروز برنامه ای برای ساماندهی پوشش بازیگران داشته است، گفت: طبیعی است که هر حرکت خلاف عرف پذیرفته نیست حالا چه مورد اخیری که بازیگران مطرح در تلویزیون بودند و یا سینما، فرقی نمی‌کند.

وی افزود:قرار است با همکاری دستگاه‌های ذیربط و خانه سینما دستورالعملی تهیه کنیم که البته آقای طباطبایی نژاد هم اشاره‌ای داشتند تا چهره‌های هنر‌ی و سینمایی و تلویزیونی یا ورزشکار که در مراسم‌ و برنامه‌های مختلف حضور پیدا می‌کنند اصول‌ و چارچوب‌ها را رعایت کنند تا از خودشان صیانت شود.

او درباره اینکه آیا تا به حال در وزارت ارشاد یا حوزه سینما این دستورالعمل را داشته ایم یا خیر، گفت:تاکنون دستورالعملی نداشتیم اما به سرعت در حال آماده شدن است و فکر می‌کنم تا هفته آینده آماده و قاعدتا ابلاغ شود.

نجفی در پاسخ به این سوال که مشخصا این نظام نامه چه مختصاتی دارد و ضمانت اجرایی آن به چه صورت است و بناست متولی اجرایی آن چه کسی باشد و صرفا جنبه مشورتی دارد یا واقعا اجرایی می‌شود، بیان کرد:جزئیات آن بعد از آمادگی اعلام می شود اما در مراسم‌های سینمایی و نمایشی که برای تبلیغات فیلم‌ها برگزار می‌شود، طبیعتا برگزارکننده متعهد می‌شود تا اصول و چارچوب‌هایی را رعایت کند و شاهد موارد این چنینی نباشیم.

وی در خصوص اینکه ممکن است به سمت استفاده از لباس‌هایی واحد برویم تا در مراسم‌ها از آن‌ها استفاده شود،گفت:خیلی خوب است که به این سمت برویم. خود ما در چند سال اخیر و در جشنواره فجر درخواست کردیم که مانند خیلی از رویداد‌های معتبری که در جا‌های دیگر اتفاق می‌افتد و برگزار می‌شود عوامل با لباس رسمی حضور پیدا کنند تا شان مراسم و افراد حفظ شود. اگر این اتفاق بیفتد و به این سمت برویم، فکر می کنم اتفاق مبارکی خواهد بود.

نجفی درباره اینکه آیا می‌توانیم امیدوار باشیم که در جشنواره فجر امسال شاهد این حواشی نباشیم، بیان کرد:ان شاءالله، ضمن اینکه طباطبایی نژاد هم اشاره‌ای داشتند و البته در جشنواره فجر گذشته که دوره سی و هفتم آن سپری شد نسبت به سال‌های قبل خیلی کمتر شاهد چنین مواردی بودیم.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *