بیوگرافی و سوابق محمد حسین رستمی همکار روح الله زم

[ad id='39844']

[quote]محمد حسین رستمی مدیر سابق جمعیت عماریون اولین نفری بود که اسمش در اعترافات روح الله زم برده شد اکنون سوابق او را برررسی می کنیم[/quote]

 

 

«محمد حسین رستمی» جوان ۳۴ ساله‌ای با هیبت کاملا حزب‌اللهی بود که چندی قبل خبر بازداشت شوک آورش به اتهام جاسوسی برای رژیم صهیونیستی رسانه ای شد. رستمی بزرگ‌شده شهرری است و با تاسیس وب‌سایت «‌عماریون» در فضای رسانه ای شناخته شد. وی در مصاحبه‌ای با روزنامه شرق پیرامون هدف تاسیس وبسایت عماریون گفته بود:«رسالت اصلی خود را در مبارزه با شیطان بزرگ آمریکای جهان‌خوار می‌دانیم».

به گفته خودش کار رسانه‌ای را از ۱۴سالگی آغاز کرده است و البته تعریفش از کار رسانه ای به افشاگری خلاصه می شود! از «جریان انحرافی» تا «ظریف» سوژه های افشاگری وب سایت عماریون به مدیریت رستمی بود. افشاگری های تند و تیزی که بسیاری از آنها خلاف واقع بود.

رستمی چندی قبل با انتشار یک عکس جعلی مدعی شده بود که همسر دوم ظریف به جرم جاسوسی بازداشت شده است. خبری که به سرعت در فضای مجازی پیچید و البته مشخص شد که نه زن دومی در کار است و نه اتهام جاسوسی مطرح شده است.

رستمی که ظاهرا بین احمدی نژاد و مشایی تفکیک قائل بود و اخبار و پرونده های متعددی در مورد مشایی منتشر کرده بود. می‌گوید چون اسناد دقیق داشتم هیچ وقت از من شکایت نکردند اما بعدا ارتباطاتش با برخی افراد منتسب به جریان انحرافی سوال برانگیز شد. وی که در سال ۹۶ چند مدتی به جبهه های سوریه رفته بود، ناگهان به جرم جاسوسی برای رژیم صهیونیستی بازداشت شد.

در آن زمان آمد نیوز درباره رستمی نوشت: «او با اتهامات واهی به هشت سال زندان محکوم شده است. و به خاطر پیگیری یکی از سرداران ارشد سپاه پاسداران به زندان افتاده است. رستمی در پی نزاع‌های متعدد درون قدرت در جمهوری اسلامی و قربانی کردن نیروهای بی‌حاشیه و خدوم در ساختار حاکمیت توسط سرداران و نیروهای ارشد امنیتی ایران بازداشت شده است». حالا مشخص شده است که وی از همدستان روح الله زم بوده است. ارتباطی که مانند جاسوسی برای موساد هیچ سنخیتی با ظاهر سازی های محمدحسن رستمی ندارد! هنوز مشخص نیست که وی از ابتدا هویت واقعی خود را پنهان می‌کرده و یا در مرور زمان دچار تغییر شده است.

برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی درباره افشای هویت اولین همکار آمدنیوز اظهارنظر کردند که در ادامه می خوانید:

سمیرا عالم پناه؛ خبرنگار: روح الله زم گفته محمدحسین رستمی مدیر سابق عماریون و شاگرد کیهان، یکی از منابع خبری آمدنیوز بوده که پول میگرفتند و خبر میفروختند. محمدحسین رستمی کسی بود که سال ۹۴ در پیج اینستاگرام خود به ظریف وزیرخارجه کشور توهین کرد.

یغما فشخامی، فعال رسانه‌ای: رستمی گفته بود: ما رسالت اصلی خود را در مبارزه با شیطان بزرگ آمریکای جهان‌خوار می‌دانیم،ما سال ۸۸ گفتیم، به همه هم گفتیم. خیلی‌ها توجه نکردند. 

کاربر دیگری نوشت: در اعترافات جدید زم مشخص است،ارتباط و اخباری که منتشر می‌کرده، از طرف جریان تندرو بوده و در جدیدترین اعترافات نام محمدحسین رستمی مدیر سابق عماریون برده شده است. از سال ۹۶ بارها گفتیم آمدنیوز در جهت اهداف جریان‌تندرو حرکت‌ می‌کند و به دنبال تضعیف جامعه و جامعه‌مدنی بود.

[ad id='39844']

1 دیدگاه دربارهٔ «بیوگرافی و سوابق محمد حسین رستمی همکار روح الله زم»

  1. خاک تو سر این وطن فروش ها مشکلات مارو خودی های خودشیفته زیاد میکنن نه کشورهای دشمن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *