معرفی فیلم شهربانو مریم بحرالعلومی

[ad id='39844']

[quote]مریم بحرالعلومی قصد دارد دومین فیلم خود را با نام «شهربانو» جلوی دوربین ببرد. اخیرا فرشته صدرعرفایی به عنوان اولین بازیگر این فیلم ایرانی معرفی شده است[/quote]

وی به عنوان بازیگر اصلی «شهربانو» معرفی شده است. نگارش فیلمنامه فیلم سینمایی «شهربانو» برعهده پژمان تیمورتاش است و پگاه احمدی تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد. پروانه ساخت «شهربانو» اخیرا از سوی سازمان سینمایی صادر شده است. دومین فیلم مریم بحرالعلومی مضمونی اجتماعی خواهد داشت. فهرست بازیگران و عوامل فیلم نیز به زودی رسانه‌ای خواهد شد.

مریم بحرالعلومی پیش از این فیلم سینمایی «پاسیو» را جلوی دوربین برده است. وی در جریان سی و ششمین جشنواره جهانی فجر جایزه بهترین کارگردانی را برای «پاسیو» دریافت کرد. فرشته صدرعرفایی، بازیگر فیلم سینمایی «شهربانو»، بازی در سینما را از سال ۱۳۶۵ با بازی در فیلم سینمایی «روزهای انتظار» آغاز کرد. وی تاکنون در فیلم‌های مختلفی مانند «دایره»، «زیر نور ماه»، «کافه ترانزیت»، «بیست»، «کوچه بی نام» و «شبی که ماه کامل شد» نقش‌آفرینی کرده است. صدرعرفایی برای بازی در فیلم «شبی که ماه کامل شد» سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن را دریافت کرده است. وی همچنین جایزه‌‌ای مشابه را در بیست و یکمین جشن خانه سینما دریافت کرده است.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *