سریال بوجک هورسمن در فصل ششم به پایان می رسد

[ad id='39844']

[quote]رافائل باب واکسبرگ،‌ خالق و شورانر سریال BoJack Horseman، تایید کرد که نتفلیکس تصمیم به اتمام این سریال در فصل ششم گرفته است.[/quote]

 

خالق بوجک هورسمن به این موضوع واکنش رسمی نشان داده است. رافائل باب واکسبرگ،‌ خالق و شورانر سریال BoJack Horseman، در مصاحبه با Vulture تایید کرد که این تصمیم نتفلیکس بوده تا این سریال انیمیشنی در فصل ششم به پایان برسد. او در ادامه توضیح داد که برنامه داشته که برای چند سال دیگر به ساخت این مجموعه ادامه دهد، اما او اصلا از این موضوع ناراحت نیست و از نتفلیکس برای فرصتی که به او داده تا بوجک هورسمن و دنیای آن را خلق کند و آن را گسترش دهد، تشکر کرد. واکسبرگ گفت:

این موضوع درست است. من در نظر داشتم که چند سال دیگر هم ادامه دهیم، اما خب این یک تجارت است. آن‌ها باید کاری را انجام دهند که برای خودشان مناسب‌تر است و ۶ سال خیلی خوب را با هم برای ساخت این سریال داشتیم. صادقانه بگویم که شگفت‌زده هستم که تا اینجا رسیده‌ایم. بنابراین نمی‌توانم شکایتی داشته باشم. فکر می‌کنم که اگر در هر شبکه دیگری بودیم یا حتی در زمان دیگری با نتفلیکس در حال همکاری بودیم، نمی‌دانستم که دستور ساخت فصل دوم را می‌گرفتیم یا نه.

واکسبرگ در ادامه گفت که او از نتفلیکس خواسته بود تا اگر برنامه‌ای برای لغو یا اتمام سریال BoJack Horseman داشته باشد، پیش از آن به او خبر دهد و به‌خاطر آن از نتفلیکس قدردانی کرد. او توضیح داد که این موضوع باعث شد تا در مسیری صحیح داستان بوجک هورسمن را به بهترین شکل ممکن به پایان برساند. واکسبرگ گفت:

زمانی که آن‌ها سریال را برای فصل ششم تمدید کردند گفتند که به یاد داری که این موضوع را از ما خواسته بودی؟ ما فکر می‌کنیم سریال به پایان خودش رسیده است. بنابراین من بسیار سپاسگزارم که ما پیش از همه از این موضوع خبردار شدیم.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *