سریال حکایت های کمال از شبکه دو پخش می شود

[ad id='39844']

[quote]: محسن شایانفر تهیه کننده سریال «حکایت‌های کمال» از پخش این مجموعه تلویزیونی از ۱۱ آبان ماه از شبکه دو سیما خبر داد. وی گفت: طبق آخرین اعلامی که به ما شده است  از ۱۱ آبان ماه این سریال از شبکه دو سیما پخش شود.[/quote]

 

این تهیه کننده درباره تغییر بازیگران در فصل دو «حکایت‌های کمال» نیز گفت: حدود ۲۵ درصد بازیگران جدید در فصل دوم به ما ملحق می‌شوند. اما بازیگران اصلی مثل محمدرضا شیرخانلو و سایر بازیگران نوجوانمان تغییر نمی‌کنند و با گذشت زمان آنها هم بزرگتر می‌شوند.

شایانفر با بیان گلایه‌ای نسبت به عدم مهیا شدن شرایط تولید فیلم سینمایی خود نیز عنوان داشت: مدتی پیش قرار بود فیلم سینمایی «نیوجرسی» را برای بسازم اما اخیرا شنیدم گروهی بنا دارند تا همین نام و همان مضمونی که ما می‌خواستیم بسازیم را در قالب سریال تلویزیونی بسازند که اصلا کار درستی نیست و طبق برنامه‌ریزی‌هایمان قرار است بزودی وارد مرحله تولید شویم.

«حکایت‌ کمال» اقتباسی از رمانی به همین نام نوشته محمد میرکیانی محسوب می‌شود که قهرمان داستان یک نوجوان به نام کمال است. این سریال در مرکز سیما فیلم تولید شده است و ۱۵۰ قسمت دارد و در دهه ۴۰ می‌گذرد.

محمود پاک نیت، شهره لرستانی، میرطاهر مظلومی، نگارعابدی، فلورنظری، علی مسلمی، محمدرضاشیرخانلو،کاظم هژیرآزاد، شهرام عبدلی، سیروس میمنت، شهین تسلیمی و جمعی از بازیگران سینما و تئاتر جلوی دوربین این سریال اپیزودیک رفته‌اند.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *