لو رفتن گریه دروغ مرد میلیادر برای سوختن جهیزیه دخترش در اعتراضات اخیر + فیلم

[ad id='39844']

[quote]چند می گیری گریه کنی !!!![/quote]

 

با افزایش نرخ بنزین و اعلام سهمیه بندی آن برخی از ناارامی ها و اغتشاشاتی در کشور به وقوع پیوست که باعث ایجاد خساراتی به اموال عمومی و اومال مردم شد . پخش گزارشی از مرد قربانی اعتراضات و گریه او به سوختن جهیزیه دخترش در آتش سوزی به دست آشوبگران از اخبار تلویزیون حاشیه ساز شده است . و انتشار عکسی از او در فضای مجازی نشان می دهد که او میلیارد بوده و این گزارش ساختگی است . اما اصل ماجرا چیست؟ پشت پرده ماجرای گریه کردن مردی به خاطر سوختن جهیزیه دخترش توسط اغتشاشگران

اخبار تلویزیون باز سراغ مردی رفت که گریه کرد گفت جهیزیه دخترم را آتش زدند

یک گزارش از خبرنگار اخبار تلویزیون در شب‌های نخست اعتراضات به گرانی بنزین، این روزها حسابی خبرساز شده است. او در آن گزارش گریه می‌کرد و می گفت آتش زدن خانه‌اش سبب شده جهیزیه دخترش بسوزد.

این ویدئو با انتشار تصاویری از این مرد در یک باغ و ایراد اشکالاتی به گزارش تلویزیون که د ر آن او را در یک نمای دیگر از همان گزارش تصویر می کرد که کنار گروه فیلمبرداری ایستاده و مسیر آتش سوزی که دبه های سوخته و گاز پیک نیکی بود، سبب شد ابهاماتی درباره غیر واقعی بودن این ویدئو مطرح شود.

امروز اما همان گزارشگر سراغ همان مرد رفته و در این ویدئو گزارشگر واحد مرکزی خبر سعی کرده به ابهامات وارد شده به ویدئوی نخست پاسخ دهد.

ماجرای مبهم یک قربانیِ اعتراضات در تلویزیون را ببینید که در گزارش سیما برای آتش گرفتن جهیزیه دخترش در ناآرامی های اخیر اشک می ریخت. در حالی که گفته می‌شد میلیاردر و دارای ویلا در کردان و خانه در پاسداران است.

[ad id='39844']

1 دیدگاه دربارهٔ «لو رفتن گریه دروغ مرد میلیادر برای سوختن جهیزیه دخترش در اعتراضات اخیر + فیلم»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *