فیلم کمیک بوکی پرندگان شکاری با درجه سنی بزرگسال اکران می شود

[ad id='39844']

[quote] فیلم Birds of Prey که توسط شرکت برادران وارنر با اقتباس از برخی معروف‌ترین و محبوب‌ترین شخصیت‌های دنیای DC از جمله هارلی کویین، قناری سیاه و بلک ماسک ساخته خواهد شد،[/quote]

 

سرانجام انجمن سینمایی آمریکا به‌صورت رسمی اعلام کرد فیلم Birds of Prey با درجهٔ سنی بزرگسال روی پردهٔ سینما خواهد رفت و می‌شد از همان ابتدای معرفی این پروژه نیز حدس زد که در نهایت با فیلمی با محتوای بزرگسالانه طرف خواهیم بود. انجمن سینمایی آمریکا دلیل قرار دادن این فیلم را در ردهٔ فیلم‌های با محتوای بزرگسالانه اینگونه بیان کرد که موارد بسیاری از جمله خشونت بالا باعث شد تا فیلم رتبه‌بندی سنی R را دریافت کند. در طول سال‌های اخیر فیلم‌های با درجه سنی بزرگسال با استقبال بسیار خوبی در گیشه مواجه شده‌اند. موفقیت فیلم Joker نیز اعتماد به‌نفس لازم را به وارنری‌ها داده است و باید دید در نهایت استقبال تماشاچیان از فیلم Birds of Prey در گیشه چگونه خواهد بود. در اولین تریلر این فیلم شاهد حوادث پس از فیلم Suicide Squad بودیم که زندگی مشترک هارلی کویین با جوکر به بن‌بست خورده و از هم جدا شده‌اند. حال هارلی کویین به‌دنبال سرگرم کردن خود است و در طول تریلر با بلک ماسک، ویکتور زَز و گروهش مواجه می‌شود و در ادامه شاهد آشنایی او با شخصیت‌های زن دیگری مثل هانترس، قناری سیاه، رنی مونتویا و کاساندرا کین هستیم.

در فیلم Birds of Prey که توسط شرکت برادران وارنر با اقتباس از برخی معروف‌ترین و محبوب‌ترین شخصیت‌های دنیای DC از جمله هارلی کویین، قناری سیاه و بلک ماسک ساخته خواهد شد، بازیگرانی چون مارگو رابی در نقش هارلی کویین، مری الیزابت وینستد، جرنی اسمالت-بل، رزی پرز، ایوان مک گرگور، الا جی بسکو، کریس مسینا، استیون ویلیامز، فرانسوا چاو، مت ویلیگ، درک ویلسون، الی وانگ، دانا لی و تالون رید حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. پس از فیلم Suicide Squad، مارگو رابی برای دومین‌بار است که نقش هارلی کویین را بازی کرده است. کاتی یان وظیفه کارگردانی و کریستینا هادسون، نویسنده فیلم Bumblebee وظیفه نگارش فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته‌اند.

طبق اخبار منتشرشده پیشین، ویکتور زَز، دشمن درجه یک شخصیت محبوب بتمن نیز در این فیلم حضور خواهد داشت. کریس مسینا، بازیگر فیلم Argo، نقش شخصیت شرور ویکتور زَز را در فیلم جدید شرکت برادران وارنر ایفا خواهد کرد. ویکتور زَز یک شخصیت خیالی ابرشرور در کتاب‌های کامیک منتشر شده توسط دی‌سی کامیکس است که اغلب به عنوان دشمن درجه یک شخصیت ابرقهرمان بتمن از آن یاد می‌شود. این شخصیت توسط آلن گرانت خلق شد و طراح آن نورمن بریفوگل بود و برای اولین مرتبه در مجله شمارهٔ یک بتمن: سایه خفاش (۱۹۹۲) حضور پیدا کرد. ویکتور زَز قاتلی زنجیره‌ای است که معمولاً قربانیان خود را با بریدن گلوی آن‌ها توسط چاقو از پای درمی‌آورد و سپس برای هر قربانی به‌وسیلهٔ چاقو یک علامت شمارشی مشخص روی بدن خود حک می‌کند.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *