قاتل هانی کرده کیست

[ad id='39844']

[quote]هانی کرده یکی از اشرار به نام شهر تهران است که بارها به دلیل تخلف هایی که مرتکب شده بود، به زندان افتاد. از جمله کارهای هانی کرده باج گیری از خرده فروشان تهرانی است.[/quote]

همچنین گفته می شود هانی کرده لیدر یکی از تیم های پرهوادار تهران است که مناسبات قابل تأملی نیز با برخی مسئولان دارد، چرا که در میهمانی های ایشان شرکت کرده است.

برخی از سایت ها در رابطه با هانی کورده نوشته اند که این فرد یکی از گنده لات های صاحب بار نیز هست. صاحب بار به معنا که از مواد فروش های یک منطقه حساب می گیرد و مواد فروشان بدون اجازه او اجازه فعالیت ندارند.

بررسی ها نشان می دهد هانی کرده از جمله افراد سابقه دار است که در چندین پرونده دزدی و قتل مجرم شناخته شده و برخی افراد برای نزدیک شدن به او  لازم بوده است ابتدا اقدام به قتل چندین نفر کنند تا نزد او جایگاه پیدا کنند.

از جمله اتهام هایی که به هانی کرده وارد است، صدور دستور قتل وحید مرادی یکی دیگر از زورگیران تهرانی است که البته پیشتر پلیس آن را تکذیب کرده بود.

روز دوشنبه هفته جاری این فرد با ضربات قمه چند فرد ناشناس به شدت مجروح شد؛  ماجرایی که بر اساس آن  هانی کرده به همراه یکی دیگر از اراذل و اوباش در چهارراه شاپور برای نوشیدن آمیوه توقف کرده و بعد از خرید آبمیوه داخل خودرو پژو ۲۰۶ نشسته و مشغول نوشیدن آبمیوه شدند.

در این هنگام تعدادی از اراذل و اوباش که به روش زاغ زنی منتظر لحظه‌ای بودند که «هانی کرده» را غافلگیر کنند، با موتورسیکلت خود را به کنار خودرو پژو ۲۰۶ رساندند و بلافاصله با ضربات قمه به جان «هانی کرده» و همراه او افتادند.

 

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *