پربیننده ترین سریال های نتفلیکس در سال ۲۰۱۹

[ad id='39844']

[quote] فیلم راز جنایت بیشترین تماشاگر را بین آثار نتفلیکس در سال ۲۰۱۹ داشته است. از طرفی Stranger Things و The Witcher نیز در فهرست ۱۰ اثر پرتماشاگر نتفلیکس قرار گرفتند[/quote]

 

هم‌زمان با پشت‌سر گذاشتن آخرین روزهای سال ۲۰۱۹، نتفلیکس به ارائه‌ی اطلاعاتی در مورد سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی پرطرفدار خود پرداخته و طبق جدول‌های منتشرشده توسط این شرکت، فیلم راز جنایت بیشترین بیننده را بین تمام آثار نتفلیکس داشته است.

در جدول کلی که ترکیبی از فیلم‌ها و سریال‌ها است، راز جنایت رتبه‌ی اول را دارد و درعین‌حال ۹ اثر از ۱۰ فیلم و سریال اول هم متعلق به خود نتفلیکس هستند. دراین‌میان تنها انیمیشن شگفت‌انگیزان ۲ محصول نتفلیکس نیست؛ انیمیشنی که در تاریخ ۳۰ ژوئیه ۲۰۲۰ (۹ مرداد ۱۳۹۹) از نتفلیکس جدا خواهد شد و به جمع سایر آثار والت دیزنی می‌پیوندد که به‌زودی همه‌ی آن‌ها به‌شکل انحصاری تنها ازطریق دیزنی پلاس در دسترس علاقمندان قرار خواهند گرفت.

۱٫ Murder Mystery

۲٫ Stranger Things 3

۳٫ Six Underground

۴٫ The Incredibles 2

۵٫ The Irishman

۶٫ The Witcher

۷٫ Triple Frontier

۸٫ Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

۹٫ The Umbrella Academy

۱۰٫ The Highwaymen

اگر تنها سریال‌های نتفلیکس را در نظر بگیریم، فصل سوم Stranger Things رتبه‌ی اول را از آنِ خود کرده است. بعد از آن هم نوبت به ویچر می‌رسد؛ سریالی با حضور هنری کویل که حدود ۱۰ روز از انتشار آن می‌گذرد و بنابراین آماری از میزان تماشای آن در ۲۸ روز اول عرضه وجود ندارد و نتفلیکس برای محاسبه‌ی میزان محبوبیت سریال، دست به تخمین‌های مخصوص خود زده است. همین‌طور از انتشار فصل دوم سریال You هم تنها چند روز می‌گذرد و در مورد این سریال هم با شرایطی مثل ویچر طرف هستیم. فهرست کامل ۱۰ سریال پربیننده‌ی نتفلیکس به‌شرح زیر است، سریال‌هایی که همه‌ی آن‌ها محصول خود نتفلیکس هستند:

۱٫ Stranger Things 3

۲٫ The Witcher

۳٫ The Umbrella Academy

۴٫ Dead to Me

۵٫ You: S2

۶٫ When They See Us

۷٫ Unbelievable

۸٫ S Education

۹٫ Thirteen Reasons Why: S3

۱۰٫ Raising Dion

 

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *