تریلر رسیمی انیمیشن رایا و آخرین اژدها(Raya and the Last Dragon)

[ad id='39844']

[quote]دیزنی از اولین تریلر فیلم انیمیشن «رایا و آخرین اژدها»  به کارگردانی «دان هال» و «کارلوس لوپز استرادا» رونمایی کرد. این فیلم شخصیت پرنسس جنگجوی «رایا» معرفی می‌کند که شباهت‌هایی به «السا» و «موانا» دارد. «کلی ماری ترن» که در فیلم‌های «جنگ ستارگان» با دیزنی همکاری کرده در نقش این شخصیت صداپیشگی می‌کند. [/quote]

داستان «رایا و آخرین اژدها» در مورد جنگجویی تنهاست که می‌خواهد آخرین اژدهای دنیا را یافته و قلمرو «کوماندرا» را به کمک آن از تهدید یک شخصیت شرور رها کند. آخرین اژدهای زنده «سیسو» نام دارد و «آکوافینا» بازیگر برنده‌ی گلدن گلوب در نقش آن صداپیشگی کرده است. «سیسو» یک اژدهای آبی است که می‌تواند به شکل انسان درآید. ترن اولین بازیگر آسیای شرقی است که در نقش یکی از شخصیت‌های اصلی انیمیشن‌های دیزنی صداپیشگی می‌کند.

ترن به مجله‌ی «اینترتینمنت ویکلی» می‌گوید: «[رایا] عملاً یک پرنسس است، اما به نظر من نکته‌ی جذاب در مورد این پروژه و مشخصاً این شخصیت این است که همه می‌کوشند روایت را به سمتی پیش ببرند که مشخص شود پرنسس بودن یعنی چه. «رایا» یک جنگجو است. وقتی کودک بوده از به دست گرفتن شمشیر هیجان‌زده شده و در بزرگسالی دختری جسور و جنگجویی دلیر می‌شود که می‌تواند از خود محافظت کند.»

دیزنی «رایا و آخرین اژدها» را ۱۲ مارس سال ۲۰۲۱ عرضه می‌کند.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *