حاشیه های ازدواج ابراهیم تاتلیس با یک دختر جوان

[ad id='39844']

[quote]ازدواج پنجم ابراهیم تاتلیس با یک دختر جوان، موجی از واکنش‌ها را در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشته. او پس از ترور یک دهه پیش، آشکارا توان سابق را ندارد و اصلا چنین اختلاف سنی شاید کمی عجیب به نظر بیاید، در این مطلب به مزایا و معایب ازدواج با اختلاف سنی بالا پرداخته‌ایم، آن چه که از آن به عنوان «شوگرددی» یاد می‌شود.[/quote]

 

ابراهیم تاتلیس (ابراهیم تاتلیسس) که سال های زیادی است با گلچین کاراکایا زندگی می کند، در تازه ترین برنامه خود با عنوان İbo Show صحبت هایی در مورد ازدواج کرد که شایعاتی را در مورد ازدواج کردنش براه انداخته است. ابرو یاشار بحث در این مورد را با تاتلیس آغاز کرد و گفت: «هیچکس نباید تنها بماند. تنهایی تنها برای خداست. یک وقتی، یک زمانی باید این کار را کرد». ابراهیم تاتلیس در جواب گفت: «من ازدواج کرده ام، رفیق. و از این بابت خوشحال نیز هستم». ابرو یاشار که برای لحظه ای شوکه شده بود می خواست این صحبت تاتلیس را شفاف تر بفهمد و گفت: «پس، شما ازدواج کرده ای…».

تاتلیس نیز انگار قصد عقب نشینی نداشت، در پاسخ گفت: «او به خوبی از من مراقبت می کند. خدا خیرش بدهد». سپس ابرو از ابراهیم تاتلیس پرسید: « تا حالا چند بار نامزد کرده ای؟». تاتلیس نیز یک به یک شروع به برشمردن کرد و گفت: «خانم عدالت، خانم دریا، خانم پریهان، خانم عایشه گل. خانم گلچین را می شناسید، می دانید که …. او خیلی انسان خوبی است، انسانی خیلی خوبی است». ابراهیم تاتلیس صحبت خود در این مورد را اینگونه به پایان برد: «من در جایگاهی نیستم که بعد از این ساعت چیزی در این مورد به کسی بگویم».  ابراهیم تاتلیس برای نخستین بار با عدالت دوراک ازدواج کرد که حاصل آن یک پسر به نام احمد تاتلی و دو دختر به نام‌های گولشن و گولدن هستند. ابراهیم در سال ۱۹۷۹ با پریجان ساواش ازدواج کرد، حاصل این زندگی ۴ ساله دختری با نام ملک زبیده می‌باشد.

به بهانه این ازدواج قصد داریم تا در این مطلب راجع به اختلاف سن زیاد در ازدواج و پدیده شوگر ددی و شوگر مامی بیشتر توضیح دهیم، با ما همراه باشید:

این روز‌ها شاید زیاد در مورد شوگر ددی (Sugar daddy) و شوگر مامی (Sugar mummy) شنیده باشید که به معنی مرد مسن و زن مسن پولدار هستند که با پسر و یا دختر کوچکتر از خود وارد رابطه می‌شوند. پسر و دختری که با آن‌ها وارد رابطه می‌شود هم شوگر بیبی نامیده می‌شود.

این روز‌ها رابطه‌های بسیار پیچیده و متنوع شده‌اند و فقط شاید نام‌هایشان متنوع شده است. مثلا یکی از انواع رابطه با جنس مخالف و رل زدن با شوگر ددی است، این نوع رابطه چند سالی است که سر زبان‌ها افتاده است و بعضی از دختران جوان خواستار این چنین رابطه‌ای هستند. پسران جوان هم بیکار ننشسته‌اند و به دنبال رابطه با شوگر مامی می‌باشند.

اختلاف سنی در این نوع رابطه‌ها بیش از ۲۵ سال است. رابطه‌هایی که مشکل بتوان آن‌ها را از رابطه عاطفی نامید و بیشتر در رابطه‌ای مالی و یک راه کسب درآمد می‌باشد.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *