افشاگری ساناز زن صیغه ای محسن هاشمی در کلاب هاوس

[ad id='39844']

[quote]شب گذشته در کلاب‌هاوس اتفاقات عجیبی علیه محسن هاشمی رخ داد؛ در یک «روم» فردی موسوم به «ساناز» با نام واقعی «ف».«ف»، ادعاهایی را مطرح کرد که البته پیش از این هم به شکلی محدودتر منتشر شده بود. در هفته‌های گذشته فایلی صوتی منتشر شد که محسن هاشمی در آن به همسر خود درباره رابطه با یک زن توضیح می‌داد.[/quote]

 

«ساناز» این بار با این ادعا که عاشق محسن هاشمی است و مدت‌ها با او رابطه داشته، به شبکه اجتماعی کلاب‌هاوس آمده بود تا ادعاها و اتهامات خود را با ذکر جزییاتی حیرت‌انگیز مطرح کند. او که می‌گفت از این ارتباط مستمر فیلم و صوت بسیاری تهیه کرده و بابت آن به قوه قضاییه هم شکایت برده، با حمایت افراد دیگری از فعالان فضای مجازی موجی را علیه رییس شورای شهر تهران ایجاد کرد.

این هجمه با واکنش تعداد از حامیان محسن هاشمی و فعالان سیاسی مواجه شد که معتقد بودند اتهامات برای ناکار کردن آقای هاشمی طراحی شده که قصد کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری را دارد. همزمانی این ادعاها با انتشار گزارش افشاگرانه شورای شهر تهران علیه شهرداری دوران قالیباف هم از دیگر نکاتی بود که درباره آن صحبت زیادی مطرح شد. درباره زن مدعی، موسوم به «ساناز» هم گفته شد که او مدت‌ها پیش شکایتی در دادسرا تنظیم کرده که حکمی برای آن صادر نشده و مشمول مرور زمان شده است و اتهاماتش قابل اتکا نیست.

یکی از روزنامه‌نگاران نزدیک به خانواده هاشمی همچنین مدعی شد که در روزهای گذشته از این خانواده ۲۵۰ میلیون تومان باج خواسته شده است تا این زن از حضور در شبکه‌های اجتماعی و طرح ادعاهایش خودداری کند.

نکته قابل توجه این بود که «ساناز» در میانه صحبت‌ها، اتاق موردنظر برای طرح اتهاماتش را ترک کرد و با تغییر نام اکانت به «مهدی محمودی» در «روم»ی که به ادعاهای او پاسخ می‌دادند و علیه او و جریانش شکل گرفته بود حاضر شد. شنیده می‌شود که «ساناز» مدارک خود را به شورای نگهبان هم ارائه کرده است.

به نظر می‌رسد با نزدیک شدن به زمان انتخابات باید منتظر جریان‌های رسانه‌ای مشابه باشیم و ممکن است نامزدها برای تخریب یکدیگر از هر ترفند و بی‌اخلاقی ممکن استفاده کنند.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *