تریلر رسمی فیلم پاکسازی ابدی (The Forever Purge)

[ad id='39844']

[quote]فیلم The Forever Purge را منتشر کرده که در آن شاهد خشونت افسار گسیخته و بی‌قانونی گسترده هستیم.[/quote]

اولین تریلر فیلم پاکسازی ابدی منتشر شده است. یونیورسال به‌تازگی اولین تریلر قسمت پنجم فیلم The Purge را منتشر کرده که در این تریلر نشان می‌دهد برخلاف قسمت‌های قبلی که بی‌قانونی و اعمال خشونت‌آمیز در طول شب انجام می‌شد، حالا قرار است در طول روز در فیلم The Forever Purge این اتفاقات را شاهد باشیم. تمرکز این فیلم قرار است روی گروهی از مهاجران مکزیکی باشد که در تگزاس اقامت می‌کنند و در حال تشکیل جامعه خود پس از پاکسازی قبلی هستند.

 

 

بااین‌حال، گروهی از جنایتکاران تصمیم می‌گیرند تا Purge هنوز اتفاق بیفتد و حالا با تغییر قانون به‌دنبال شکار و قتل این گروه از مهاجران هستند. در طول اولین تریلر فیلم The Forever Purge شاهد تصاویری اکشن، ترسناک و دلهره‌آور هستیم و در ادامه ارجاعات اجتماعی به اتفاقات چند سال اخیر از جمله نژاد پرستی در جامعه آمریکا نیز قابل مشاهده است و باید دید این فیلم قرار است آخرین فیلم مجموعه پاکسازی باشد یا این مجموعه فیلم ترسناک به کار خودش ادامه خواهد داد.

 

فیلم The Forever Purge برای اکران در تاریخ ۲ ژوئیه برنامه‌ریزی شده است. چهار فیلم اول مجموعه Purge که مجموعه بودجه آن‌ها تنها حدود ۳۵ میلیون دلار بوده، تا به امروز بیش از ۴۵۶ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرده‌اند و یکی از سودآورترین مجموعه‌های فعلی هالیوود محسوب می‌شوند

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *