همه چیز درباره فیلم The Marvels

[ad id='39844']

[quote]به تازگی حضور فیلم The Marvels در دنیای سینمایی مارول تایید شده اکنون در این مقاله این فیلم ابرقهرمانی مورد انتظار را معرفی می کنیم با ما همراه باشید[/quote]

 

فایگی در کامیک‌کان سن‌دیگو ۲۰۱۹ تأیید کرد که دنباله‌ای برای کاپیتان مارول ساخته خواهد شد. در ژانویهٔ ۲۰۲۰، مگان مک‌دانل مذاکرات نهایی برای نوشتن فیلم‌نامهٔ این فیلم را انجام می‌داد. آنا بودن و رایان فلک که قسمت اول را کارگردانی و نویسندگی کرده بودند، احتمالاً برای ساخت قسمت دوم برنمی‌گردند و استودیو به دنبال یک کارگردان زن است. تاریخ اکران فیلم ۸ ژوئیه ۲۰۲۲ می‌باشد.

با توجه به اینکه مارول تا اینجای کار پروژه‌های بسیار بزرگ و مهمی رو برای فاز ۴ تایید کرده شاید طرفدارها برای اونها هیجان بیشتری داشته باشن تا فیلم بعدی کاپیتان مارول، چون به هر حال شخصیت‌هایی که قراره به تازگی وارد بشن از کسی که قبلا دیدیمش جذابیت بیشتری دارن. از جمله فیلم‌های بعدی مورد انتظار میشه به اترنالز و شانگ چی اشاره کرد و از طرفی هم سریال‌هایی مثل مون نایت و میس مارول رو در پیش داریم که باعث میشن نظرات زیادی به طرفشون جلب بشه.

چند روز پیش مارول ویدئویی رسمی منتشر کرد که به لطف اون اطلاعات زیادی از آینده MCU دریافت کردیم. از جمله این اطلاعات میشه به تاریخ اکران بعضی آثار و عنوان رسمی فیلم‌ها اشاره کرد همچنین برای اولین بار لحظاتی کوتاه رو از فیلم Eternals دیدیم. اما الان با اینها کار نداریم و قراره بریم سراغ فیلم The Marvels که در واقع دومین فیلم سولو کاپیتان ماروله. 

با نگاه اول به لوگو این فیلم حرف “S” توجه مارو به خودش جلب میکنه. خب همونطور که حتما متوجه شدید این حرف، لوگو کاملا خان یا همون میس مارول هستش. اگه با داستان این شخصیت آشنا باشید میدونید که ارتباط نزدیکی با کاپیتان مارول داره و همه انتظار داشتیم که این دو با هم در یک فیلم حضور داشته باشن. حضور میس مارول در دنباله کاپیتان مارول اولین حضور این شخصیت در MCU نیست و کاملا خان ابتدا در سریال اختصاصی خودش که از دیزنی پلاس پخش میشه حضور پیدا میکنه. داشتن سریال اختصاصی برای معرفی این شخصیت میتونه اتفاق خوبی باشه چون با این کار دیگه نیازی نیست در کاپیتان مارول ۲ وقتی صرف معرفی اون بشه و مستقیما میتونیم روایت داستان‌های جدید رو ببینیم. همچنین حالا که مطمئن شدیم کامالا خان در فیلم The Marvels حضور داره این شایعات منتشر شدن که احتمالا کاپیتان مارول رو هم در سریال Ms. Marvel ببینیم تا زمینه ساز ارتباط این دو و مقدمه The Marvels باشه.

 

اما نکته بعدی که به سومین شخصیت مهم این فیلم اشاره داره. مونیکا رمبیو هم شخصیتی بود که تقریبا همه ما از حضورش در فیلم بعدی کاپیتان مارول مطمئن بودیم و حالا رسماََ تایید شده. Teyonah Parris که نقش مونیکا رمبیو رو در سریال وانداویژن بازی کرد و خب به شخصیت فوتون تبدیل شد برای ایفای دوباره این نقش در فیلم The Marvels حضور داره. شخصیت مونیکا هم با اینکه سریال اختصاصی خودش رو نداشت اما در سریال وانداویژن باهاش آشنا شدیم و از اورجین اون کاملا با خبریم برای همین در فیلم قطعا به مسائل دیگه‌ای پرداخته میشه از جمله رابطه مونیکا رمبیو با کارول. اگه سریال وانداویژن رو دیده باشید میدونید وقتی جیمی وو در مورد وقایع Avengers: Endgame حرف میزد و اسم کاپیتان مارول آورده شد مونیکا واکنش عجیبی نشون داد و متوجه شدیم که رابطه این دو در وضعیت خوبی قرار نداره که احتمالا دلیلش، غیبت طولانی کارول در زمان مرگ مادر مونیکا رمبیو بوده و حتما این موضوع بخشی از فیلم The Marvels خواهد بود.

با اینکه اطلاعات در مورد دنباله کاپیتان مارول بسیار کمه اما از این عنوان میشه فهمید که مارول قصد داره سه زن ابرقهرمان خودش رو در کنار هم قرار بده و یک ماجرای حماسی خلق کنه. با اینکه کاپتان مارول تنها چند ساله که عضو دنیای سینمایی مارول شده اما از عنوان The Marvels متوجه تاثیرگذاری اون میشیم. کاپیتان مارول از اول حضورش هم با نظرات منفی زیادی از طرف مخاطب‌ها روبه‌رو شد ولی خب عوامل مارول روی تصمیم خودشون هستن و شاید با انتشار این فیلم نظر طرفدارها هم عوض شد. به هر حال فعلا برای قضاوت در مورد این فیلم خیلی زوده و تا انتشار اطلاعات بیشتر از طرف مارول باید صبر کنیم.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *