توهم جدید حسام نواب صفوی برای فتح مکه

[ad id='39844']

توهم جدید حسام نواب صفوی برای فتح مکه

از نزدیک ترین فرد به حسام نواب صفوی خواهش میکنیم همین الآن با یک کشیده آبدار او را از توهم عجیب و خانمان سوزی که گرفتارش شده، بیدار کند. یا حداقل گوشی را از دستش بگیرد! امپراطوریِ ایران؟! فتح مکه؟! همین که از فالوئر ها درخواست بیعت نکرده شانس آورده ایم!

نکته جالب این است که نعیمه نظام دوست هم حرف هایش را تایید کرده! شرط میبندم خانم نظام دوست اصلا کپشن ها را نمیخواند و فقط عکس ها را لایک میکند.

 

 

حسام نواب صفوی و فتح مکه

حسام نواب صفوی و فتح مکه , حسام نواب صفوی با انتشار این عکس در صفحه اینستاگرام شخصی اش نوشت:

برادران و خواهران مسلمانم ؛ فتح مکّه نزدیک است . شش سال پیش ، آخرین بارى که با کعبه وداع کردم ،
آرزو کردم مرتبه بعد که به اینجا قدم میگذارم ، رژیم سفاک و کودک کش سعودى نباشد .

به زودى با ارتش قدرتمند امپراطورى ایران ، مکّه را فتح خواهیم کرد برادران و خواهران مسلمانم ؛
فتح مکّه نزدیک است … سیّد حسام نواب صفوى چهاردهم شهریور یکهزار و سیصد و نود و شش

 

 

توهم حسام ن.اب صفوی برای بستن شبکه فارسی وان

 

 

حساب نواب صفوی با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش مدعی شد که شبکه «فارسی ۱» به دلیل شکایت او تعطیل شده است.

 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حساب نواب صفوی بازیگر سینما و تلویزیون در اینستاگرامش ادعا کرد که شبکه «فارسی وان» را او تعطیل کرده است.

او دراین باره نوشت: «وقتی شبکه «فارسی ١» اقدام به سریال‌های غیر اخلاقی کرد متاسفانه طلاق‌هایی موسوم به طلاق‌های «فارسی ١» شکل گرفت و بنیان خانواده خیلی از خانواده‌های ایران مورد هدف قرار گرفته شد و از هم پاشیده شد بعد از آن در نهایت رذالت، هویت ایرانی مورد تمسخر قرار گرفت.

سکوت به منزله خیانت بود طوماری بسیاری از مردم ایران، نشان از جریحه دار شدن احساسات و غیرت ایرانی بود. با طرح شکایت توسط اینجانب و رسیدگی پر قدرت قوه قضاییه شبکه منحط و غیر اخلاقی «فارسی ١» بسته شد.

این نکته را متذکر می‌شوم شکایت ملت ایران علیه این شبکه بود نه شخص. که افتخار وکالت این پرونده به عهده بنده بود و در آخر متذکر می شوم با اتحادی که بین وکلا در اکثر کشورها ایجاد کردم هر شخص و هر شبکه‌ای که بخواهد تمدن و فرهنگ چند هزار ساله ایران را به سخره بکشد در هر نقطه‌ای از دنیا آنها را تعقیب خواهیم کرد.

سپاس بیکران از مردم کشور ایران و قوه قضاییه کشور دارم که پشتیبان من بودند. متلاشی شدن این شبکه ضد ایرانی را به تمام مردم ایران تبریک میگویم. سید حسام نواب صفوی وکیل پایه یک دادگستری دی ماه یکهزار و سیصد و نود پنج.تهران»

 

 

توهم حسام نواب صفوی برای بازی در نقش الویس پریسلی در فیلم هالیوودی

 

مدتی قبل حسام نواب صفوی در صفحه شخصی خود اعلام کرد که «کمپانی برادران وارنر» که یکی از بزرگترین شرکت های فیلمسازی هالیوودی است به او پیشنهاد بازی در فیلم زندگی نامه «الویس پریسلی» ستاره موسیقی جهان را داده است.

مدتی قبل حسام نواب صفوی در صفحه شخصی خود اعلام کرد که «کمپانی برادران وارنر» که یکی از بزرگترین شرکت های فیلمسازی هالیوودی است به او پیشنهاد بازی در فیلم زندگی نامه «الویس پریسلی» ستاره موسیقی جهان را داده است. چند روز بعد از این پست، نواب صفوی بار دیگر اعلام کرد که همکاری اش با این شرکت برای ساخت فیلم زندگینامه الویس پریسلی، نهایی شده است.

به بهانه این اتفاق چند ساعتی با حسام نواب صفوی در دفتر وکالتش به صحبت نشستیم تا بدانیم ماجرا از چه قرار بوده است.

اعلام کرده اید که قرار است در نقش الویس پریسلی ستاره موسیقی جهان ایفای نقش کنید. خیلی ها گفتند که این خبر شایعه ای بیش نیست. خودتان این خبر را تایید می کنید یا تکذیب؟

خبر کاملا صحت دارد. من پیشنهاد بازی در فیلمی را دارم که برگرفته از زندگینامه الویس پریسلی است. البته فقط در یک مقطع از فیلم که برمی گردد به آخرین سال هایی دهه ۶۰ که الویس در آن سال ها ۳۶ تا ۴۰ ساله بوده است.

ماجرا از کجا کلید خورد؟

از سفر من به برزیل برای شرکت در مسابقات جام جهانی فوتبال.

یعنی شما را در مسابقات فوتبال دیدند؟

زمانی که به استادیوم می رفتم تا بازی ها را ببینم مردم می آمدند و با من عکس می گرفتند و به زبان خودشان می گفتند «الویس نمی میرد»، من هم نمی دانستم چه بگویم و چه عکس العملی از خودم نشان دهم. بیشتر دوربین های عکاسی و فیلمبرداری روی چهره ام زوم می کردند.

اما شما حتی مقابل دوربین عکاسان ایرانی هم زیاد ظاهر نمی شدید!

بله، کاملا درست است چون من در کل، اهل عکس گرفتن و این چیزها نیستم و راستش را بخواهید زیاد هم دوست ندارم که عکس بگیرم اما در آن موقعیت که مردم می آمدند و با من عکس می گرفتند نمی دانستم چه کار کنم چون آنها اصلا من را نمی شناختند و نمی دانستند یک بازیگر ایرانی هستم و فقط به خاطر شباهتم به الویس به من لبخند می زدند و با من عکس می انداختند، بیشتر آنها هم می پرسیدند که کجایی هستم و وقتی می گفتم «ایرانی»، تعجب می کردند چون در ابتدا تصور می کردند که غربی هستم.

و با همان عکس ها در فضای مجازی مشهور شدید؟

هر چند مردم عکس ها را در صفحه های اجتماعی شان می گذاشتند و نظرشان را درباره ام می نوشتند اما این موضوع باعث همکاری من نبود بلکه بعد از بازگشت ما از برزیل به ایران، یک روز دوست من که در برزیل زندگی می کند گفت تلویزیون های برزیل و آمریکا بارها چهره ات را نشان داده اند و از شباهت چهره ات با الویس پریسلی صحبت کرده اند. برای خودم هم جالب بود. سعی کردم حتما گزارش ها را ببینم. بعد از اینکه تلویزیون های برزیل و آمریکا چهره من را نشان داده بودند، مسئولان پروژه الویس، با داوران جشنواره الویس تماس می گیرند و درباره من می پرسند و جالب است که آنها هم من را می شناختند.

آنها از کجا شما را می شناختند؟

من به خاطر زندگی در آمریکا، بارها با این موضوع مواجه شده بودم که مردم از مقابل من رد می شدند و با لهجه های مختلف می گفتند الویس؛ یک بار هم یکی با خنده گفت که بهتر است در جشنواره الویس شرکت کنم. من هم کنجکاو شدم که بروم ببینم این جشنواره چگونه برگزار می شود و هدفش چیست. این جشنواره هر ساله در آمریکا در تاریخ ۱۰ تا ۱۶ آگوست برگزار می شود، به عبارتی ۲۰ تا ۲۵ مرداد ماه خودمان.

منظورتان همان جشنواره ای است که شبیه به الویس پریسلی لباس می پوشند و داورها نظر می دهند که چه کسی بیشتر به او شبیه است؟

بله اما من به عنوان شرکت کننده در آنجا حضور نداشتم و فقط رفتم ببینم چگونه این برنامه اجرا می شود. در همانجا بود که داوران با تعجب سمت من می آمدند و می گفتند که گریم داری؟ و زمانی که می فهمیدند من هیچ گریمی برای نزدیک شدن چهره ام به این چهره ندارم، چند ثانیه ای با تعجب نگاهم می کردند. بارها داوران از من خواستند که در این جشنواره شرکت کنم اما برای من جالب نبود که بخواهم خودم را شبیه الویس کنم و بالای سن بروم.

پس چه شد؟

چندین بار زمانی که در آمریکا بودم در این جشنواره حضور داشتم و مردم را می دیدم و برایم جالب بود که چطور یک فرد می تواند اینقدر محبوب باشد که در جشنواره او، هم آفریقایی ها شرکت کنند و هم آسیایی ها. داوران هم که چندین بار مرا دیده بودند زمانی که کمپانی برادران وارنر از طریق آنها جویای اطلاعاتی درباره من شده بود، گفته بودند که شبیه ترین چهره را به الویس دارم و در نهایت از طریق دوستان و همکارانم با من ارتباط گرفتند.

شما هم جواب مثبت دادید؟

پیشنهاد خیلی خوبی بود. کار با «باز لورمن»، کارگردان معروفی که در جشنواره اسکار سال پیش فیلمی مانند «گستبی بزرگ» را رو کرده بود برایم خیلی جالب بود اما من قبل از هر چیزی پیگیری کردم تا ببینم بازی من در این فیلم با قانون ایران جور درمی آید یا نه؟

جور درآمد؟

تا آنجا که من می دانم بازی من در این فیلم منع قانونی ندارد اما باید با مسئولان هم صحبت می کردم تا بدانم بازی در یک فیلم هالیوودی تبعات بدی برای من نداشته باشد. در حال حاضر بازیگرانی مانند همایون ارشادی را در ایران داریم که آن ور آب ها هم مقابل دوربین می روند ولی چون طبق قوانین کشورمان قدم برمی دارند، هیچ مشکل قانونی پیدا نمی کنند. من هم تلاشم را می کنم که با رعایت قانون کشورم قدم بردارم تا بازی در این فیلم مشکلی برایم ایجاد نکند.

همکاری شما با این کمپانی بزرگ نهایی شده است؟

بله اما تنها نگرانی من این است که بازی در این کار، تداخلی با بازی در پروژه «معمای شاه» پیدا نکند.

و بعد از بازی در این فیلم، به ایران برمی گردید یا ممکن است آنجا بمانید؟

من اگر می خواستم در کشور دیگری زندگی کنم تا حالا حتما این کار را کرده بودم چون موقعیتش را هم داشتم و من سال ها به خاطر خانواده ام به آمریکا می رفتم و دوباره به کشورم برمی گشتم. من علاقه شدیدی به خاک ایران دارم.

شاید خودتان هم شنیده باشید که برخی شباهت شما به الویس را به خاطر عمل های زیبایی می دانند؛ آیا واقعا برای اینکه شبیه این چهره مشهور شوید، عمل زیبایی خاصی انجام داده اید؟

من فقط یک عمل زیبایی در چهره ام داشتم که آن هم عمل بینی بود. آن هم به خاطر این بود که بینی من چند بار شکسته بود و فرم بینی ام آزارم می داد، به همین خاطر ترجیح دادم که بینی ام را عمل کنم. من ۱۶ ساله بودم که برای اولین بار به من گفتند فرم چهره ام شباهت زیادی به پریسلی دارد. آن روزها حتی نمی دانستم که او چه کسی است و زمانی که افراد بیشتری من را شبیه به او دانستند رفتم و درباره این بازیگر و خواننده تحقیق کردم و تازه در آن زمان بود که او را شناختم. پس از اینکه من به خاطر نزدیک شدن چهره ام به پریسلی زیر تیغ جراحی بروم کاملا منتفی است.

آیا عمل بیشتر به خاطر ورود به سینما بود؟

خیر، من سال ها قبل از ورود حرفه ای ام به سینما، بینی ام را عمل کردم.

فکر می کنید این شباهت که امروز باعث شده با کمپانی مشهوری مانند کمپانی برادران وارنر همکاری کنید، در بازیگر شدن تان هم دخیل بود؟

خیر، من خیلی از فیلم ها را بازی کردم که اصلا ربطی به شباهتم به این ستاره نداشت، برای مثال پروژه «کیف انگلیسی».

فیلم «عشق، نان، موتور ۱۰۰۰» اولین حضور شما در سینما بود و شما کاملا در این فیلم چهره تان نزدیک به الویس بود؟

بله این را قبول دارم که چند نقش به خاطر شباهت چهره ام رفتم اما اینکه به خاطر این شباهت وارد سینما شده باشم را قبول ندارم. در فیلم هایی مانند «عشق، نان، موتور ۱۰۰۰» یا «کلاغ پر» خود کارگردان از من می خواست که تیپ و گریمی اینگونه داشته باشم، می توانم بگویم آنها به خاطر شباهت چهره ام با پریسلی، من را انتخاب می کردند.

این خبر در روزنامه ها و رسانه های خارج از کشور خیلی جنجال به پا کرد؛ انگار برای جهان مهم بود که چه کسی نقش الویس را بازی می کند مانند همان جنجالی که سر پروژه هیچکاک برپا شد که چه کسی می خواهد نقش هیچکاک را بازی کند. خودتان خواننده تیترهای روزنامه ها بوده اید؟

بله، خب برای کل دنیا مهم بود بدانند این بازیگر کیست و تیترهایی که می خواندم برایم خیلی جالب بود. برای مثال یکی از جالب ترین تیترهایی که خواندم این بود: «الویس از ایران می آید».

از بحث داغ همکاری شما با کمپانی برادران وارنر و باز لورمن که بگذریم به بحث کاری تان می رسیم، به نظر می رسد که این روزها خیلی درگیر حقوق و وکالت شده اید!

بله، چندی پیش تصمیم گرفتم در رشته «حقوق جزا» در دانشگاه تهران ادامه تحصیل بدهم. البته پدرم هم دکترای حقوق داشت، در حال حاضر هم من موسسه خودم را دارم. موسسه حقوقی نواب صفوی که حدود ۶۰ تا ۷۰ وکیل در این موسسه کار می کنند.

پرونده هایی که خودتان وکالت آنها را به عهده می گیرید بیشتر پرونده های هنرمندان و چهره هاست؟

بیشتر کسانی که می شنوند من وکالت می کنم همین حدس را می زنند در حالی که اینطور نیست حتی زمانی که هر دو طرف پرونده سینمایی باشند، من پرونده را پیگیری نمی کنم و سعی می کنم کدخدامنشانه مسئله را حل کنم.

بیشتر روی چه پرونده هایی کار می کنید؟

کیفری. این روزها هم بیشتر درگیر پرونده های کلاهبرداری هستم.

برنامه آینده تان چیست؟

اخذ مدرک دکترای حقوق و قدم برداشتن برای اجرای عدالت

 

 

توهم جدید حسام نواب صفوی برای فتح مکه توهم جدید حسام نواب صفوی برای فتح مکه توهم جدید حسام نواب صفوی برای فتح مکه توهم جدید حسام نواب صفوی برای فتح مکه توهم جدید حسام نواب صفوی برای فتح مکه توهم جدید حسام نواب صفوی برای فتح مکه توهم جدید حسام نواب صفوی برای فتح مکه توهم جدید حسام نواب صفوی برای فتح مکه توهم جدید حسام نواب صفوی برای فتح مکه

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *