همه چیز درباره فصل جدید برنامه استعداد یابی آمریکن آیدل ۲۰۱۸

[ad id='39844']

[quote]«آمریکن آیدل» از نخستین برنامه های تلویزیونی واقع گرایانه در آمریکا است که شهرت جهانی دارد و پانزده فصل از شبکه فاکس پخش شد.[/quote]

برنامه استعداد یابی آمریکن آیدل ۲۰۱۸

تهیه کنندگان برنامه «آمریکن آیدل» اسامی دو داور دیگر فصل جدید این رقابت تلویزیونی را اعلام کردند، به این ترتیب داوران این مسابقه آوازخوانی تکمیل شد.

به گزارش صدای آمریکا، «لوک برایان» خواننده مشهور کانتری و «لایونل ریچی» هنرمند نامدار موسیقی از جمله داوران فصل جدید هستند، پیش از این حضور «کیتی پری» ستاره پاپ بعنوان داور و «رایان سیکرست» بعنوان مجری برنامه قطعی شده بود.

با توجه به چیدمان هیأت داوران می توان نتیجه گرفت تهیه کنندگان با تمرکز بر سبک های اصلی موسیقی، برای جلب نظر رده های مختلف سنی تلاش می کنند.

در حالیکه کیتی پری و لوک برایان محبوبیت زیادی در میان جوانان دارند، لایونل ریچی از اسطوره های موسیقی آمریکا است که طرفداران میانسال بسیاری دارد.

در ساعات گذشته این هنرمندان با اعلام این خبر در شبکه های اجتماعی خود از حضور در فصل جدید این برنامه هیجان انگیز ابراز شادی کردند.

«آمریکن آیدل» از نخستین برنامه های تلویزیونی واقع گرایانه در آمریکا است که شهرت جهانی دارد و پانزده فصل از شبکه فاکس پخش شد.

در دوره های پیشین شاهد حضور هنرمندانی مثل «پائولا عبدول»، «سیمون کاول»، «جنیفر لوپز»، «ماریا کری»، «کیت اربن» و «نیکی میناژ» بعنوان داور بودیم.

این برنامه در سالهای اخیر با مشکلات بسیاری مواجه شد و تعداد قابل توجهی از بیننده های خود را از دست داد، البته حضور برنامه های مشابهی از جمله «صدا» در شبکه ان بی سی یکی دیگر از دلایل افت آمریکن آیدل بود.

کیتی پری از داوران فصل جدید آمریکن آیدل

شبکه تلویزیونی فاکس پس از پایان فصل پانزدهم اعلام کرد قرارداد برنامه را تمدید نمی کند و به این ترتیب این رقابت آوازخوانی به پایان رسید.

اما چندی بعد تهیه کنندگان با «ای بی سی» به توافق رسیدند و فصل جدید با تغییرات عمده و به شیوه متفاوتی از این شبکه تلویزیونی پخش خواهد شد.

ای بی سی اعلام کرده این داوران برای نخستین بار در تاریخ چهارم اکتبر در برنامه «صبح بخیر آمریکا» حاضر شده تا درباره این تجربه جدید صحبت کنند. برنامه استعداد یابی آمریکن آیدل ۲۰۱۸ برنامه استعداد یابی آ

دانلود فصل ۱۶ آمریکن آیدل ۲۰۱۸

 

دانلود قسمت ۱

دانلود قسمت ۲

دانلود قسمت ۳

دانلود قسمت ۴

دانلود قسمت ۵

دانلود قسمت ۶

دانلود قسمت ۷

دانلود قسمت ۸

دانلود قسمت ۹

دانلود قسمت ۱۰

دانلود قسمت ۱۱

دانلود قسمت ۱۲

دانلود قسمت ۱۳

دانلود قسمت ۱۴

دانلود قسمت ۱۵

دانلود قسمت ۱۶

دانلود قسمت ۱۷

دانلود قسمت ۱۸

دانلود قسمت ۱۹

مریکن آیدل ۲۰۱۸ برنامه استعداد یابی آمریکن آیدل ۲۰۱۸ برنامه استعداد یابی آمریکن آیدل ۲۰۱۸ برنامه استعداد یابی آمریکن آیدل ۲۰۱۸ برنامه استعداد یابی آمریکن آیدل ۲۰۱۸ برنامه استعداد یابی آمریکن آیدل ۲۰۱۸ برنامه استعداد یابی آمریکن آیدل ۲۰۱۸ برنامه استعداد یابی آمریکن آیدل ۲۰۱۸ برنامه استعداد یابی آمریکن آیدل ۲۰۱۸ برنامه استعداد یابی آمریکن آیدل ۲۰۱۸ برنامه استعداد یابی آمریکن آیدل ۲۰۱۸ برنامه استعداد یابی آمریکن آیدل ۲۰۱۸

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *