همه چیز درباره گروه ری استارت محمد حسینی با عقاید شیطان پرستی

[ad id='39844']

گروه ری استارت محمد حسینی

پایگاه خبری بهار نیوز نوشت: ماجرای گروه «ری استارت» طی روزهای اخیر با به آتش کشیدن درب یک مسجد در شرق تهران و شکستن شیشه‌های بانک‌ها، قطار‌های مترو و برخی ادارات، داغ شده است و درحالی که برخی رسانه‌های داخلی «ری استارت» را یک گروه شیطان پرستی مطرح کرده‌اند اما  ری استارتی‌ها و رهبر آنها یعنی محمد حسینی خود را عارف یا افرادی در جستجوی حقیقت می‌نامند!

«ری استارت» یک برنامه رادیویی است که سیدمحمد حسینی (شومن سابق صداوسیمای جمهوری اسلامی) آن را تهیه و تولید کرده است. او در سال ۱۳۹۴ در رادیو پستو یک برنامه درس گفتار به نام ری استارت (به معنای آغاز دوباره) را تولید کرد که شامل مباحث فلسفی و عرفانی بود با دستمایه‌ای طنز و کمدی ارائه می‌شد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ درب مسجد حضرت جوادالائمه (ع) در بلوار استقلال در شرق تهران توسط چند جوان که تحت تاثیر  این گروه  هستند آتش زده شد.  این افراد در شب با اسپری نام این گروه را بر روی زمین نوشتند و با مواد آتش زا، درب مسجد را به آتش کشیدند! 
 
ارسال رایگان کلیه سفارش های بالای ۳۰ هزار تومان به مدت محدود
 ری‌ استارت (به معنی: آغاز دوباره یا شروعِ از اول) را تولید و اجرا می‌کند؛ برنامه رادیویی ری استارت شامل مباحث عرفانی – فلسفی می‌شود که ناظر بر نوعی ردّیه بر ساختار رسمی تمام ادیان است و به جای آن بر شکلی از عرفان و تصوف با محوریت‌ترمی به نام انسان کامل می‌پردازد.
 
شکل و فرم ارائه مباحث ری استارت به صورت همپرسه سقراطی است که به صورت مینی‌مالیستی با دستمایه‌‌ای از طنز و کمدی ارائه می‌شود. محمد حسینی بارها در برنامه استارت اعلام کرده که از خود چیزی نمی‌گوید بلکه فقط از متون کهن و نو اهل تصوف و عرفان و بیش‌تر از مولوی و عطار و حافظ و… سخن می‌گوید. گفتنی اینکه، تصوف که خود را بالاتر از دین می‌گیرد در نهایت ایرانیان را به حکومت‌هایی مانند صفویان و قاجاریان که مردم را به خرقه پوشی‌ترغیب می‌کرد، رساند.
 
 
ری استارت‌ها و حسینی اعلام می‌کنند: ری استارت؛ قدرتمندترین و بزرگ‌ترین و مردمی‌ترین اپوزوسیون ضد جمهوری اسلامی ایران است!  اما علت توسعه یافتن «ری استارت» چیست؟ تبلیغات دومینویی هواداران ری استارت در فضای مجازی مثلا در مترو‌ها و ارسال ایمیل‌های انبوه و معرفی برنامه «ری استارت» به همراه فایل‌های صوتی جهت جذب مخاطب و معرفی کانال تلگرام این برنامه، ادغام سه حوزه علمی و ساختن برنامه‌ای کمدی، سیاسی، عرفانی، از واقعیت‌هایی می‌گوید که مردم آن را تجربه کرده اند، خواهان اصلاحات در جامعه می‌باشد! اما برنامه «ری استارت» خواهان اصلاحات بنیادی است و مجری این برنامه با استفاده از عنصر هیجان و امید مخالفان نظام را  را جهت اصلاح نظام حرکت می‌دهد!! 
 
قدر دانی از‌ترامپ و حمایت از دیگر سیاست‌های اوست!  گروه «ری استارت» هدف خود را ساختن امپراطوری تصوف می‌داند و معتقد به حکومت انسان کامل بر مردم است و مدعی است احکام شرعی از جانب روحانیون معتبر نیست و صدور احکام، وظیفه انسان کامل است. فقیه یعنی انسان کامل نه تقلیدپذیر. این گروه معتقد است که کعبه به ایران تعلق دارد نه عربستان و تمام حجاج حجشان باطل است جز تعداد اندکی! و زیارت قبور در شیعه و عزاداری‌ها و…به دلیل باور به انسان کامل در تصوف است و…! عده‌ای معتقدند دستان فراماسونری در برنامه «ری استارت» دیده می‌شود و مثلا در یک برنامه مجری راز اعداد ۶۶ و ۶۶۶ را بیان نمود یعنی ابجد واژه شیطان و الله و عدد ۶ سوم نماد شرک است!

یک  فعال اجتماعی درباره این ماجرا می‌گوید: هر چه هست باید گریان شد برای مردمی که تحت تاثیر یک فرد شومن، به جای گفتن زنده باد ایران بگویند «زنده باد ری استارت» ! به گفته وی همه این بدبختی‌ها نشان از بی هویتی و سردرگم بودن جامعه ایران دارد. به هر شکل اگر به هر مطلبی انسان گوش می‌دهد باید به آن فکر کند و با تحقیق درستی و غلط بودن آن را بررسی کند و نباید به راحتی آن مطالب را قبول کرد و مهر تایید زد.

گروه ری استارت محمد حسینی گروه ری استارت محمد حسینی  گروه ری استارت محمد حسینی  گروه ری استارت محمد حسینی  گروه ری استارت محمد حسینی  گروه ری استارت محمد حسینی  گروه ری استارت محمد حسینی  گروه ری استارت محمد حسینی  گروه ری استارت محمد حسینی  گروه ری استارت محمد حسینی  گروه ری استارت محمد حسینی 

[ad id='39844']

1 دیدگاه دربارهٔ «همه چیز درباره گروه ری استارت محمد حسینی با عقاید شیطان پرستی»

  1. درود بر شما
    حکومت هایی که تحت تاثیر اهل تصوف بوجود آمدند ،متاسفانه ، تقریبا” سریع به بیراهه کشیده شدند و از مسیر اصلی خردگرایی ، رشد و کمال ملی و ابرقدرت بودن منطقه ای و جهانی، تنزّل پیدا کردند…نتیجه اش در پایان صفویه شاه سلطان حسین بود،در پاسخ به اینکه به کشور و پایتخت حمله شده گفت: زلف این کنیزک مرا بسنده میکند.( درآن شرایط بحرانی، اعلی حضرت قبلهءعالم روی تخت نشسته بود و با زلف کنیزکی که سرش را روی پای شاه گذاشته بود بازی میکرد !!! عاقبتش هم اظهر من الشمس !
    در سلسلهءمشهور قاجار نیز سریعا” به فراوانی نسوان حرمسرا و تکه پاره شدن سرزمین وسیع پارس و ارمغانش برای ملّت مظلوم ایران فقر و گرسنگی و بیماری های ناشی از قحطی و سوء تغذیه بود…اما دربار شاهنشاهی ( خصوصا” ناصرالدین و مظفرالدین شاه )در فکر تامین هزینه سفر به انگلستان از طرق مختلف و دلقکبازیهایی که با هدف دریافت نشان بندجوراب از ملکه انگلیس انجام گرفت …
    فارغ از هرگونه انتقاد نسبت به زمامداران،میبایست هرشخصی تغییرات در جهت مثبت را باید از خودش شروع کندتا مدینه فاضله پدیدآید،چرا که مدیران و زمامداران مملکت،افراد غریبه نبوده و نیستند،از بین خود ما هستن …
    پیروز و موفق باشید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *