بررسی و نقد داستان فیلم ژن خوک سعید سهیلی

[ad id='39844']

فیلم ژن خوک سعید سهیلی

ژن خوک در اسرع وقت ساخته میشود

سعید سهیلی کارگردان سرشناس کشورمان که گشت ارشاد جدیدترین ساخته او بود ، فیلم جدیدی را در دست نگارش دارد که بی ربط به ماجرای ژن خوب نیست . ژن خوک عنوان جدیدترین ساخته سعید سهیلی است.ژن خوک

ژن خوک سینما،تئاتر،تلویزیون

فیلمنامه مشترک سعید سهیلی و احمدکاوری به نام ژن خوک

چندی پیش خبری مبنی بر ساخت احتمالی فیلم سینمایی «ژن خوک» شنیده شد؛ اثری که فیلمنامه آن توسط احمدکاوری و سعید سهیلی بطور مشترک در دست نگارش قرار گرفته است.

در همین رابطه احمد کاوری درباره این پروژه سینمایی عنوان کرد:فعلا مشغول نوشتن فیلمنامه این اثر هستیم که بصورت مشترک با سعید سهیلی درحال انجام است. اما در آینده نزدیک ممکن است خود من و شاید هم آقای سهیلی، این فیلم را جلوی دوربین ببرد.

وی با بیان اینکه تهیه کنندگی این پروژه برعهده سهیلی خواهد بود، ادامه داد:نوشتن سیناپس آن تمام شده و فعلا با همدیگر، فیلمنامه را می‎نویسیم تا ببینم کداممان آن را جلوی دوربین ببریم.

کاوری درباره این همکاری مشترک نیز یادآور شد:سال های سال است که من و سعید با هم کار می‎کنیم. حتی من به عنوان بازیگر در چندین تئاتر که او در سال های دهه شصت روی صحنه می برد، بازی کرده ام و این آشنایی از همان دوران ادامه دارد.

کارگردان فیلم «خودزنی»، افزود:در عین اینکه فکر و عقاید ما نیز یکی است. شاید برخی فکر کنند که من جنس فیلم هایی که می سازم با او فرق دارد اما بالاخره شرایط صنعت سینما طوری است که هر یک در حوزه ای دغدغه و علاقه خاص تری دارد.

سعید سهیلی ژن خوک را می سازد

کاوری با اشاره به اینکه «ژن خوک» فیلمی اجتماعی-کمدی است، به آنا گفت:محتوای آن ممکن است به حواشی اخیر درمورد ادعای برخی راجع به ژن خوب و بد، ربط داشته باشد. بالاخره شرایطی است که برخی پیش آوردند و ادعایی را مطرح کرده اند.

کارگردان فیلم «نفوذی» تأکید داشت:فیلمنامه در عین اینکه شاید کمدی باشد، برحسب مسائل روز، اجتماعی نیز خواهد بود. قصد داریم در اسرع وقت آن را بنویسیم و بسازیم. گرچه همه چیز بستگی به شرایط دارد.

گفتنی است سعید سهیلی به تازگی نگارش فیلمنامه فیلم سینمایی «حرومی» را همراه با علی اصغری به پایان رسانده و قصد دارد بزودی برای پروانه ساخت آن اقدام کند. گرچه مشخص نیست «حرومی» یا «ژن خوک» کدام اثر جدید سهیلی در سینما باشد!

فیلم ژن خوک سعید سهیلی  فیلم ژن خوک سعید سهیلی  فیلم ژن خوک سعید سهیلی  فیلم ژن خوک سعید سهیلی  فیلم ژن خوک سعید سهیلی  فیلم ژن خوک سعید سهیلی  فیلم ژن خوک سعید سهیلی  فیلم ژن خوک سعید سهیلی  فیلم ژن خوک سعید سهیلی  فیلم ژن خوک سعید سهیلی  فیلم ژن خوک سعید سهیلی 

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *