بیوگرافی مرضیه رضایی بازیگر فیلم سه رخ جعفر پناهی

[ad id='39844']

 

این پست بروز رسانی می شود

سیمرغ پلاس لحظاتی قبل مراسم فرش قرمز فیلم سه رخ در غیاب جعفر پناهی با حضور بهناز جعفری و مرضیه رضایی برگزار شد . مسئله ای که از این مراسم مورد توجه مردم ایران را جلب کرد گریم و پوشش عجیب مرضیه رضایی بازیگر فیلم بر روی فرش قرمز بود از آن لحظه به بعد ایرانیان همیشه در صحنه واکنشهای طنزی به این مسئله داشتند که توجه شما را به تعدادی از انها جلب می کنیم

ندا
این چه لباسی هست پوشیده؟ مگه هالویینه؟ خیلی خنده داره لباسش
Hosei
این چیه پوشیده فک کرده داره نقش ملکه سیاه بازی میکنه.کافه سینما تو این چند روز اینهمه که راجب اصعر فرهادی بد نوشتی ببینیم اگ فیلم پناهی هم نقد منفی بگیره راجبش مینوسی.قطعا برنده امسال کن یا پناهی یا کارگردان اختلاس گر روسی ک هر ممنوع الخروجن.
فرید
مادرخونده سیندرلاس؟
ناطوردشت
یعنی اون خانومی که سیاه پوشیده نمی‌تونست بدتر از این لباس بپوشه و آرایش کنه؟! خون‌آشام صادر کردیم؟!

 

 

سه رخ
کارگردان: جعفر پناهی
بازیگران: بهناز جعفری، مرضیه رضایی، مائده ارتقایی
نویسنده فیلمنامه: جعفر پناهی
مجری طرح / تهیه کننده اجرایی: نادر ساعی ور
صداگذاری: علیرضا علویان
چهره پردازی: لیلا نقدی
تدوین: مستانه مهاجر
آهنگساز: کمیل شایان (موزیسن هندی)

فیلم داستان سه بازیگر زن است: یک بازیگر از دوران پیش از انقلاب، که جلوی ادامه حرفه‌اش گرفته شده، یک ستاره روز، که در سراسر کشور او را می‌شناسند، و بالاخره یک بازیگر جوان که هنوز در حال تحصیل است. «سه رخ»پناهی روایتگریست از درگیریهای زندگی سه هنرپیشه زن ایرانی که هر یک شرایطی ویژه را در حرفه کاری خویش تجربه میکنند؛ یکی از این هنرپیشگان متعلق به دوران سابق و روزگار غلبه فیلمفارسیهاست؛ این هنرپیشه اکنون ممنوع الفعالیت است و با خاطرات گذشته روزگار می‌گذراند. هنرپیشه دوم محصول روزگار معاصر و از چهره های کنونی است که تلقی خاص خود را از حیطه کاری خویش دارد. هنرپیشه سوم هم جوانی است در ابتدای راه که به دنبال ارتقای جایگاه خویش است.

 

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *