خلاصه داستان فصل چهارم سریال Better Call Sau «بهتر است با سال تماس بگیرد»

[ad id='39844']

[quote]«دیوید مدن» مدیر بخش برنامه‌سازی شبکه‌های AMC و ساندنس و استودیوی AMC در رابطه با زمان نمایش این دو سریال می‌گوید: «دوشنبه شب‌ها زمان مناسبی برای درام‌های شخصیت-محور ماست، و ما از ایده نمایش این دو سریال که دارای لحنی مشابه‌ و شخصیت‌هایی پیچیده‌اند، در کنار یکدیگر استقبال کردیم.»[/quote]

فصل چهارم سریال «بهتر است با سال تماس بگیرد» 

شبکه AMC تاریخ پخش تابستانی فصل چهارم سریال‌های «بهتر است با سال تماس بگیرد» (Better Call Saul) و «Lodge 49» را تعیین کرد. این شبکه کابلی تاریخ ۶ آگوست (۲۲ مرداد) و ساعت ۲۱ را برای پخش اسپین‌آف «برکینگ بد» در نظر گرفته و سریال «Lodge 49» را با بازی «وایت راسل» و «برنت جنینگز» را یک ساعت بعد در ساعت ۲۲ منتشر می‌کند.

«دیوید مدن» مدیر بخش برنامه‌سازی شبکه‌های AMC و ساندنس و استودیوی AMC در رابطه با زمان نمایش این دو سریال می‌گوید: «دوشنبه شب‌ها زمان مناسبی برای درام‌های شخصیت-محور ماست، و ما از ایده نمایش این دو سریال که دارای لحنی مشابه‌ و شخصیت‌هایی پیچیده‌اند، در کنار یکدیگر استقبال کردیم.»

در توصیف فصل چهارم «بهتر است با سال تماس بگیرید» با بازی «باب اودنکرک» آمده است:‌ مرگ چاک تبدیل شدن جیمی مک‌گیل (اودنکرک) به سال گودمن را تسریع می‌بخشد. جیمی به دنبال مرگ برادرش به دنیای جرم و جنایت ورود می‌کند و آینده خود به عنوان وکیل را رقم می‌زند.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *