اولین تریلر و پوستر رسمی فیلم بامبل بی – ترنسفورمرز ۶

[ad id='39844']

[quote]فیلم Transformers 6 (تبدیل شوندگان ۶) که قرار بود در تاریخ ۲۸ ژوئن ۲۰۱۹ (۷ تیر ۱۳۹۸) اکران شود، اکنون رسما از جدول اکران فیلم‌های آینده شرکت پارامونت پیکچرز، حذف شده است.[/quote]

 

اتفاقات فیلم Bumblebee قرار است در دهه ۸۰ میلادی جریان داشته باشد. پس از عملکرد بسیار ضعیف فیلم Transformers: The Last Knight (تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه) در تابستان سال گذشته، فیلم Bumblebee آخرین فیلم از مجموعه فعلی فیلم Transformers خواهد بود و پس از آن، این مجموعه کاملا ریبوت خواهد شد. بدین ترتیب فیلم Transformers 6 (تبدیل شوندگان ۶) که قرار بود در تاریخ ۲۸ ژوئن ۲۰۱۹ (۷ تیر ۱۳۹۸) اکران شود، اکنون رسما از جدول اکران فیلم‌های آینده شرکت پارامونت پیکچرز، حذف شده است.

هیلی استاینفلد، پاملا ادلون، جان سینا، جرج لندبورگ جونیور، ریچل کرو، جیسون دراکر، گریسی دینی، ریکاردو هویوس، کنت چوی، ابی کوین، جان اورتیز و استفان اشنایدر، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Bumblebee حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کار نوشتن فیلمنامه این فیلم نیز بر عهده کریستینا هادسون و لورنزو دی بوناونتورا بوده است. تراویس نایت، کارگردان انیمیشن Kubo and the Two Strings (کوبو و دو تار)، کارگردانی فیلم Bumblebee را بر عهده داشته است.

 

علاوه بر این، در اولین تریلر فیلم Bumblebee شاهد حضور شخصیت شرور و منفی استارزکریم (Starscream) هستیم که او در اصل دست راست شخصیت مگاترون و از اعضای گروه Decepticon است که به نظر می‌رسد به یک جنگنده F-4 تبدیل شده است. همچنین در این تریلر شخصیت ایجنت برنز با بازی جان سینا نیز حضور دارد که ظاهرا شخصیت شرور و منفی انسانی فیلم است. علاوه بر این، پارامونت پوستر جدیدی از فیلم Bumblebee را نیز منتشر کرده است. برای طراحی این پوستر در واقع از یکی از پوسترهای انیمیشن The Iron Giant (غول آهنی) الهام گرفته شده است که در آن شاهد حضور شخصیت بامبل‌بی و چارلی واتسون هستیم. شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

 

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *