تلاش لیورپول برای جذب بیرانوند

[ad id='39844']

[quote]آری، آنچه خواندید حرف‌های دروازه‌بان ملی‌پوشی است که روستازاده است و از یک منطقه محروم به این نقطه رسید. مردی که ابایی ندارد بگوید در کارواش کار می‌کرده و آرزویش شستن ماشین‌های گران‌قیمت و شاسی‌بلند بوده است.[/quote]

لطفاً تعجب نکنید! شنیدیم دروازه‌بان ملی‌پوش ایران به واسطه درخشش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه زیر ذره‌بین یورگن کلوپ قرار گرفته است. اواخر فروردین گذشته بود که علیرضا بیرانوند در پاسخ به سؤالی مبنی بر تمایل به لژیونر شدن گفت: «درباره خارج رفتن و لژیونر شدن هنوز تصمیمی ندارم. پیشنهاد داشتم و خودتان هم دیدید که داشتم، اما اکنون باید ببینیم شرایط باشگاه چطور است. ان‌شاءا… پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس باز شود آن وقت باشگاه راحت‌تر تصمیم خواهد گرفت. من اگر در جام جهانی عملکرد خوبی داشته باشم و باشگاه بزرگی مرا بخواهد خود هواداران مایل به ترکم و حضور در این تیم‌ها هستند تا باز به این مسئله افتخار کنند. وقتی به حضور امثال علی‌آقا دایی و علی‌آقا کریمی در بایرن‌مونیخ همچنان افتخار می‌کنیم، من هم تلاش می‌کنم باشگاه بزرگی را خواهانم ببینم و دل هواداران به این انتقال راضی باشد. خودم لیگ انگلیس و فرانسه را دوست دارم. دوست دارم به لیورپول بروم! بله، در خودم این توانایی را می‌بینم و باید در جام جهانی عملکرد خوبی داشته باشم. چند روز پیش با دوستم صحبت می‌کردم و می‌گفتم آی خدا! یعنی می‌شود مالکان عرب‌زبان پاری‌سن‌ژرمن بازی مرا ببینند و خودشان بیایند سراغم که به آنجا بروم؟ من استاد رسیدن به آرزو‌ها هستم و هدفم نیز همین است!»

آری، آنچه خواندید حرف‌های دروازه‌بان ملی‌پوشی است که روستازاده است و از یک منطقه محروم به این نقطه رسید. مردی که ابایی ندارد بگوید در کارواش کار می‌کرده و آرزویش شستن ماشین‌های گران‌قیمت و شاسی‌بلند بوده است. راحت حرف می‌زند و صادقانه می‌گوید وقتی در سن کم به خاطر فوتبال به تهران آمده شب‌ها را در پارک و میدان آزادی خوابیده است. حالا به نظر می‌رسد علیرضا بیرانوند به رؤیای خود نزدیک شده باشد. او با درخشش خود در جام جهانی روسیه و دو بازی گذشته ایران برابر مراکش و اسپانیا ثابت کرده استاد رسیدن به هدف و آرزوهاست.

لطفاً تعجب نکنید! شنیدیم دروازه‌بان ملی‌پوش ایران به واسطه درخشش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه زیر ذره‌بین یورگن کلوپ قرار گرفته است. لیورپول در فصل گذشته مشکلات بسیاری درون دروازه خود داشت و همین نقطه ضعف نیز باعث باخت این تیم بزرگ و پرطرفدار به رئال‌مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا بود. به قول علیرضا بیرانوند آی خدا! یعنی می‌شود فردا، پس‌فردا مدیران باشگاه لیورپول سراغ گلر شماره یک تیم ملی ایران بروند و از او بخواهند در لیگ برتر جزیره توپ بزند؟ علیرضا بیرانوند با این عملکرد استحقاقش را دارد.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *