بهنام بانی ممنوع الکار می شود!!!!

[ad id='39844']

[quote]تا وقتی گروهی از ما درخواست مجوز برای برگزاری کنسرت یا انتشار آلبوم نداشته باشد، ما استعلامی انجام نمی‌دهیم.[/quote]

چندی پیش گزارشی منتشر شد که براساس آن،مشخص شد که بانی در سالنی در شهر ملبورن به اجرای برنامه پرداخت که به طور مستقیم زیر نظر خانواده «بیزن» اداره می‌شود. این خانواده میلیاردرِ یهودی فعالیت‌هایی در زمینه فمینیسم و صهیونیسم دارد و با حمایت‌های مالی، هنرمندان مختلف را به اجرای برنامه در استرالیا جذب می‌کند.

علی ترابی مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، درباره اقدامات دفتر موسیقی در قبال اجرای بهنام بانی در مرکزی متعلق به یهودیان ملبورن، گفت:

در اتفاق‌های اینگونه دفتر موسیقی توان ورود ندارد. دفتر موسیقی در زمینه موسیقی و شعر می‌تواند صلاحیت اجراها را تایید یا رد کند. صلاحیت های فردی و تصمیم‌گیری درباره اتفاق‌هایی که با شان کشور و سیاست‌های کلی کشور در تضاد باشد، در نهادهای دیگری که در داخل وزارت ارشاد هستند، بررسی می‌شود و بعد اعلام نتیجه می‌شود. ما نمی‌توانیم به عنوان ضابت قضایی وارد عمل شویم و حکمی صادر کنیم.

او ادامه داد:

در مواردی که گروهی بر روی صحنه موردی خارج از عرف داشته باشد، ما می‌توانیم اعمال نظر کنیم اما برای این موارد که اتفاقی در خارج از کشور رخ می‌دهد، دستگاه‌های ضی‌صلاح باید وارد عمل شوند و تصمیم گیری کنند.

ترابی درباره احتمال ممنوع‌الکاری بهنام بانی از سوی نهاد‌های ذیصلاح گفت:

تا وقتی گروهی از ما درخواست مجوز برای برگزاری کنسرت یا انتشار آلبوم نداشته باشد، ما استعلامی انجام نمی‌دهیم. در صورتی که درخواستی از سوی گروه به دست ما برسد و ما استعلامی انجام دهیم، آن زمان مشخص می‌شود که این گروه قادر به ادامه فعالیت هست یا خیر.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *