فیلم توهین نژادپرستانه طرفداران پرسپولیس به تیم تراکتور

[ad id='39844']

[quote] روز گذشته کلیپی در فضای مجازی منشر شد که چند هوادار پرسپولیس در آن، مرز میان کُری‌خوانی و توهین را رد کردند و حالا همان‌ها با انتشار کلیپی تازه از هواداران تراکتور عذرخواهی کردند.[/quote]

 

در جریان دیدار روز گذشته پرسپولیس – تراکتور، حواشی زیادی به وجود آمد و اتفاقات خوبی روی سکو‌ها رخ نداد.

امروز نیز کلیپی در فضای مجازی منتشر شد که در آن برخی از هواداران منتسب به تیم پرسپولیس پیش از آغاز بازی در بیرون از ورزشگاه آزادی اقدام به «توهین نژادپرستانه» کردند. این کلیپ، واکنشی بسیاری از هواداران تراکتور را هم در پی داشت.

در این راستا، معاون حقوقی باشگاه تراکتور در گفتگو با خبرنگار تسنیم، اعلام کرد که پلیس فتا وارد ماجرای ساخت و انتشار این کلیپ شده است.

مصطفی کاراندیش اظهار داشت: در کلیپی که از صبح امروز (دوشنبه) در فضای مجازی منتشر شده، هواداران منتسب به تیم پرسپولیس اقدام به توهین به قومیت‌ها و ایجاد تفرقه کرده‌اند. به همین خاطر، پلیس فتا در حال شناسایی افراد متخلف است

وی ادامه داد: ما در حال جمع‌آوری مستندات موجود هستیم تا هرچه سریع‌تر آن‌ها را در اختیار کمیته اخلاق قرار بدهیم. این اتفاقات در دفعات قبلی هم رخ داد، اما متاسفانه کمیته‌های فدراسیون فوتبال با مساحمه از کنار آن عبور کرده‌اند، اما این بار ما منتظر اقدام قاطع فدراسیون فوتبال هستیم.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *